Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha a hőgörbém ok,...

TeLány kérdése:

Szerintetek ha a hőgörbém ok, de a minimikroszkóp és az LH tesz (pisilős) negatív, attől még van peteérés és tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítene aki ért ehhez az egészhez? A méhem jól "vándorol" :) a nyák nem mérvadó, mert sosem volt tojásfehérje csak a sivatag ás a krésme esetleg a vízszerű váltakozik...Segítsetek...már 9 hónapja nem jön a baby...a nődoki még azt mondja várjunk a meddőségi körberöhögne 12 hónap alatt, de én meg megőrülök ebbe a várakozásba...Ami röhej, hogy ha 12 hónap után kivizsgálnak kiderülhet hogy csak valami vitamin kellett pluszba és megfogant volna, de ti kidobtatok az ablakon12 hónapot. Nevetséges ez az eljárás rend magarországon!

Bocsi ha kicsit hosszú és keserű amit írtam de márkezdek belefáradni ebbe... :(


2013. jan. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is minden együtt érzésem.

Másodszor ha egy "vitamintól" teherbe lehetne esni, nem lennének ennyien a meddőségin.

Harmadszor azért ez a rendszer, mert egy tök egészséges párnak is sokszor kell egy év, hogy baba legyen, és "mindenkit A-tól Z-ig átvizsgálni" költséges és feleslege is lenne. (Nyilván ha magán úton mész, megcsinálják előbb is pénzért)


A nyákodhoz: nagyon is mérvadó, úgyan is a "vízszerű", az még a tojásfehérjénél is "termékenyebb típus", Nálad vélhetően ez mutatja a termékeny időszakot. Érdemes lenne megfigyelned és jegyzetelni, a hőgörbés papírra rá.


Amúgy ha küldesz görbét, szívesen ránézek.

2013. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát az van, hogy a vízszerű általában a menzesz előtt szokott lenni, szóval biztos nem akkor van peteérésem.Olvastam, hogy másnak is a száraz időszak után van 1-2 napig mensi előtt és aztán megjön. Egyébként nem azt mondom, hogy mindenki rohanjon orvoshoz, csak azt, hogy ha 8 hónap után úgy érzem, valami nincs rendben ne hajtson el mindenki, legalább egy hormonpanelt kérjenek már ki ha fizetem a TB-t és 3 évente van egy megfázásom, amivel esetleg felkeresem a háziorvost. :)

[url= [link]

azt hiszem ez talán így működni fog. A többi ciklusom meg még szebb, ott a hőleesés is egyértelműbb a pé előtt...

2013. jan. 29. 15:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Khm...

na ez a jó link :)

[link]

2013. jan. 29. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:

A görbéd "szép", most volt aktuális a peteérés, bár 100%-ra a holnapi mért értékkel lehet megmondani, hogy megtörtént.

Szóval ez alapján "baj" nem látszik.


Amúgy csak még egy gondolat:

nem szabad úgy tekinteni a 12 hónapra, mint "elvesztegetett időre". A baba a legtöbb családba azért nem csettintésre érkezik. Ő a szerelmetek gyümölcse lesz, és a szerelem már ott van ebben a 12 hónapban is, meg még régebb óta gondolom, és ez számít.


Kitartást Nektek és mihamarabbi babásodást kívánok!

2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.Persze egyébként abszolút igazad van és nem érzem "elvesztegetett időnek" a szó szoros értelmében Rendegetg mindent éltünk azóta is meg, sőőt :) csak e téren nem halad az ügyünk ;)

köszönöm. Nem vagyok egyébként elkenődve, alapjában véve egy pozitív ember vagyok az év 300 napján. Néha becsúszank rosszabb napok, de kinek nem. Szóval inkább csak aggódok egy kicsit hogy minden rendben van e...

Ksözönöm a hozzászólást! :)

Szép napot! :)

2013. jan. 29. 15:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Még valami. Akkor a te tudomásod szerint ha a hő felugrik akkor 100% hogy volt pé? (és fennmarad legalább 3 napig)
2013. jan. 29. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

A vitaminok igenis segítik a teherbeesést. Ha valaki nem figyeli a ciklusát, és úgy tervezik a babát, akkor szerintem is belefér az 1 év. De egyébként fél évnél nem adnék magamnak így többet.

Javaslom a D, E, C, B vitaminokat, és a folsavat, omega3-at. Egyébként bármikor elmehetsz orvoshoz, és kérhetsz hormonpanelt. Verni kell az asztalt. Ha az a megérzése az embernek, hogy valami nem ok, az általában nem alaptalan.

Egyébként ha 3 módszerből 2 nem mutat peteérést, én a hőgörbére annyira nem adnék. Meg az is lehet, hogy PÉ-d van, csak nem tud beágyazódni.

Mielőbbi babavárást! :)

2013. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!