Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem reggel és egyből 2...

Teszteltem reggel és egyből 2 csíkot mutatott aztán pár másodperc mulva eltünt a második csík! Ez mért van? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt jó a teszt. A 2. csíknak nem szabad eltűnnie, annak hónapok múlva is látszania kell!
2013. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugye nem 12 éves vagy? Egyébként az első jól írja, a 2. csík nem tűnik el, ha terhes vagy. Nekem 4 éves a lányom, de még mindig látszanak a csíkok. :) Próbálj új tesztet!
2013. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az előbb írtam ki én is egy ilyen kérdést.én is így jártam,szerintem negatív az enyém..
2013. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mért lennék 12 eves? Fél eve próbálkozunk a babával és ilyen tesztem még nem volt pedig csináltam már párat sajnos! Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 30. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kérdezett "akkor baromságot".

Nekem volt olyan, hogy az egész ablak elsötétült abban a pillanatban, ahogy ráment a vizelet, és utána tényleg egy másodperc után kirajzolódott a "megfelelő felállás".


Azt kell megnézni, hogy a teszted leírásában milyen időtartomány van megadva, amin belül érvényes a teszt, és az akkor leolvasott eredmény a jó.

2013. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kérdező, a neved miatt kérdeztem, elnézést! :)

Nem mondtam, hogy baromság, én is sokszor nehezen értelmeztem a teszteket. De azt kell, hogy mondjam 2 gyerek édesanyjaként, hogy ami pozitív, az szinte egyből pozitív (halvány lehet, az belefér!) ami meg negatív (peteérés után minimum 14 nappal) az valóban negatív. Ezt mantráztam mindig, így sok csalódás elkerült. Hajrá! :)

2013. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a válaszokat! Még ha jövőhétig nem jön meg akkor tesztelek még eggyet, hátha az már tényleg pozitív lessz! :)
2013. jan. 30. 10:48
 8/9 TeLány ***** válasza:
:D Bocsi a nevetésért. Olyan aranyos a kérdés. Szóval a menzesz előtt a még "leszáll" és alacsonyan helyezkedik el a hüvely bejáratához közel. Így valóban sokszor kellemetlenebb az együttlét. Ilyenkor megkéred a párod, hogy hátrább az agarakkal :) és jöhet a menet. Ez egy teljesen természetes dolog. Örülj neki hogy jól működsz, a babának (ha lenne) semmi köze ehhez. Sőt. Ha baba van a dologban, a méh fennmarad a méhszáj összezárul és védi a leendő magzatot. Sajnálom ha lelomboztalak, de nagy valószínűségel nincs baba. :(
2013. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kisbaby44 ***** válasza:
Szia köszi a választ :) de nem a méhszájamra értettem .. az kemény és jóval fentebb van mint szokott .. hanem amikor beteszi akkor olyan érzésem van hogy pisilni kell. nem tudom mitől lehet.. semmit nem találok erről sehol :/ de pl: tegnap a hőm 37.1 volt az elég magas nem? :)
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!