Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-re nem várom. Lehet-e...

27-re nem várom. Lehet-e pozitív eredményem terhesség esetén, ha ma vagy holnap reggel tesztelek?

Figyelt kérdés
Gabriel és Clear blue tesztem van itthon. Eléggé érzékenyek ezek ahhoz, hogy már most mutassanak terhességet?
2013. jan. 24. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt már kimaradt menszid? Ha igen, akkor természetesen ki! És tök mindegy milyen a teszt a hcg ha már termelődik egy olcsó teszt is ki fogja mutatni!! Tapasztalatból mondom!!7h.kismami!! De a kérdésed nem egyértelmű! Babát szeretnél és azt hiszed sikerült? De a mult hónapba még megvolt??!!
2013. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 10es teszt lenne jó!Az már lehet mutatná!A metroban lehet kapni pepino tesztet, a csíkos 10-es érzékeny, a kazettás 20-as!
2013. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnék.:) Január 1-én volt utoljára menstruációm. 27-re vagy 28-ra nem várom a következőt. Az a kérdésem, hogy a 27-ei dátum előtt milyen teszttel érdemes tesztelnem.
2013. jan. 24. 18:50
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor 10-esnél nagyobb tesztet csak a kimaradt után érdemes csinálni?

Azt olvastam, hogy a Gabriel és a Clear blue is 20-as ill. 25-ösöek.

2013. jan. 24. 18:51
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Eggyes vagyok!!

Mivel a legfogékonyabb a menszi után 14 nappal vagy így ha már babás vagy akkor nyugodtan hasztnáld azt ami otthon van!! Mert elméletileg a terhességet már a 2.naptól ki kell h.mutassa!!! /ELMÉLETILEG/ Amugy meg miért nem csinálod meg?Ha nem + akkor próbálkozol pár nap mulva!!! Várom az eredményt!!!!! Majd ird meg ha gondolod!!

2013. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Várd meg, míg kimarad, az a biztos.

Nekem 3 napja késik (nem szokott), és ma reggel is talán csak egy halvány csík volt.

2013. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még valami, a clear blue az egyik legjobb teszt!!!!
2013. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bevállaltam...Gabriellel,de sajnos negatív...:((
2013. jan. 24. 19:13
 9/13 A kérdező kommentje:

Pedig mindenféle tünetet észlelek már magamon. Valószínű, csak túl képzelem a dolgokat.Hőemelkedésem van már egy hete, iszonyatosan fáj a mellem, felfázás érzésem van,és általánosan rossz a közérzetem. Sőt olyan érzésem van, mintha nem is hőemelkedésem volna, hanem egyenesen lázas lennék.


Most még a fejem is fáj, habár ez tuti nem a vélt terhesség miatt van.

2013. jan. 24. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Hé hé csak nyugi!!! 1 teszt még nem a világ!!!

Próbálkozz még,várj és ne keseregj mert még az is lehet hogy nem jön meg és utánna +lessz!!! Kitartás drága!

A javaslatom!!! Napi 1-2 bögre palástfű tea és folsav!!! Minden jót neked Ha kérdésed van irj nyugodtan!!!

2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!