Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majdnem minden nap szeretkeztü...

Majdnem minden nap szeretkeztünk a párommal, ha viszont nem tudtuk akkor a párom "elintézte" magának, lehet ezért nem sikerült még mindig a baba?

Figyelt kérdés
másfél éve nem jön össze a baba,én már hőmérőztem és 3 féle teát is kipróbáltam de még csak most jutottam el odáig hogy itt a vége,elmegyek a nőgyógyászhoz kivizsgálgátatni magam. A párom is megígérte hogy ő is elfog menni és nem is intézi el a dolgot magának. Lehetséges hogy ez is baj volt???

2013. jan. 30. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Attól hogy a párod önkielégít, össze kéne jönnie a babának!

Keress fel egy nőgyógyászt, majd ő kivizsgál, és megmondja miért nem jön a baba!

2013. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen mindenképp ez lesz.. csak hát én azt olvastam hogy legalább 2 naponta kellene együtt lenni mert akkor lesznek jók a spermák
2013. jan. 30. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban nem ajánlják a mindennapi szeretkezést.

Menj el,és kérj tanácsot,és vizsgáljanak meg.

2013. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én nem hiszem hogy emiatt nem sikerül másfél éve. Ha minden nap szüksége van az orgazmusra akkor csak ártasz vele ha ezzel stresszeled hogy szokjon le róla, az szerintem többet árt mintha minden nap egyszer elmegy, akár veled, akár egyedül.
2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, hogy emiatt nem esel teherbe. Valóban az lenne a legjobb, ha alaposan kivizsgáltatnátok magatokat.
2013. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!