Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet olyan hogy 9 hetes...

Létezhet olyan hogy 9 hetes terhességet ne mutasson ki a teszt? és miért?

Figyelt kérdés
Menstruációm késik ,és pont ma lennék (ha terhes vagyok )9 hetes,de a teszt - lett ,igaz nem reggeli első pisiből,de úgy gondoltam hogy ha terhes vagyok ki kell hogy mutassa.Tüneteim vannak.az egyik ismerősömnek se mutatta ki a teszt a terhességét ,és egy laborjai is - lett és mégis terhes volt ,uh-n látták csak épp + tesztjei nem voltak ....Reménykedhetek ,hogy pocaklakóm van ?
2013. jan. 31. 09:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Járt már így valaki ?!
2013. jan. 31. 09:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne nagyon ennyi idősen már tuti kimutatná.
2013. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon minimális az esélye, de ha tényleg 9hetes lennél, miért nem mész el dokihoz?? Lehet más miatt nem jön meg..
2013. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon késői ovulációból fogant, akkor lehetséges. De tényleg inkább orvoshoz kellene menned.
2013. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akinek soha nem mutatta ki egy teszt sem a terhességét, még 2-3 hónaposan sem, csak az orvos tudta igazolni, hogy tényleg van baba.

Ilyen is van...

2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem is menj el dokihoz, ő 9 hetesen már meg tudja állapítani, ha terhes vagy.

de próbálkozhatsz másik teszttel is (más márkájú)

2013. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kértem már időpontot a dokihoz,már 3 hete és február 12.ére kaptam .Szóval addig itthon türelmetlenkedek ....
2013. jan. 31. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig kizart, hogy ezekutan terhes legyel, de egy hormonalis kivizsgalas nem artana, mert nem normalis, hogy 9 hete nem mensiztel. Szerintem ne ringasd magad hiu abrandokba, hidd el tudom mirol beszelek, mielott kiderult a pco/ir nalam, nekem is rendszertelen volt a mensim, 2 havonta jott meg, persze en is remenykedtem mindig a nega teszt ellenere, persze nem voltam terhes, mert peteeresem se volt.
2013. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ,nagyon igazad van ! Köszönöm szépen az őszinte válaszodat . Igazándiból nem ringatom magam hiú ábrándokba több mint 1 éve várunk a csodára ....most méhpempőt szedek már december 6.a óta ,hogy hátha sikerül a bébi. Nektek már sikerült annak ellenére ,hogy Pco-s vagy?! Mik ennek a betegségnek a tünetei ha szabad kérdeznem ?!
2013. jan. 31. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

A biológia nem matematika, tehát sok minden előfordulhat. De nekem is valószínűtlennek tűnik, hogy 9 hetes terhességnek ne legyen nyoma a teszten. Tényleg csak az orvos tud majd megnyugtatni, mert mire mész, neki már nagyon látnia kéne a babát.

2013. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!