Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek alapján, lehet beágyaz...

Tünetek alapján, lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Boldog házasságban élek férjemmel, stb.,...2 sectión vagyok túl, a 2 között alig 2 év telt el, a 2. sectió óta pedig 12 év.12 éve nem szedek fogamzásgátlót, nem védekezek,1x sem kerültem áldott állapotba. Nem is terveztünk 3. babát, egészen 1 évvel ezelőttig, de továbbra sem jön össze. Menzes normális, rendszeres, ovuláció napjait pontosan tudom/érzem/felismerem. Jelenleg ezen tüneteket produkálom: -1 hete volt az ovulációm vége,2. napja folyamatos barnás-rózsaszínes váladékozás van, hidegrázások (nincs lázam, max. Hőemelkedés), petefészkek, méh területein szurkálások, menzes szerű enyhe görcsök, megjön érzés, de annak még nincs ideje és köztes időben nem szoktam barnás váladékozni, max. Ha fizikailag megerőltetem a 2x vágott hasam, ami ennek hátterében most nem áll fenn, sem felfázás. Orvoshoz nemigen járok, csak ha nagyon muszáj, nem vagyok beteges fajta, apró dolgokra gyógyfüveket használok. 12 év terméketlenségtudat után maga a csoda lenne, ha egy esetleges beágyazódást éreznék/történne. 2 gyermekemnél nem észleltem több napig tartó barnás váladékozást, csak a hasi tüneteket, de azokat is csak a már orvos/Uh által is igazolt állapotosságtól. Egyenlőre várok, mást nem tehetek. De szívesen fogadom az erre írt véleményeket/tapasztalatokat! Tisztelettel és köszönettel.



2013. jan. 31. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás, tesztelj a menstruáció elmaradásakor, és írd meg, hogy mi lett! :)
2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
remélem megírod, hogy mi lett, mert nekem is hasonló tüneteim vannak...de eddig azt hittem, hogy ez a rózsaszínes kicsit barnás, de halvány vmi ez vmi más...mert a barnázást mindig úgy képzeltem, hogy vmi sötétbarna vmi jön belőlem..nekem még soha nem volt..de ezek a tünetek nem folyamatosak...két napja éreztem szinte folyamatosan a megjön érzést és a szurkálást, azóta csak esténként inkább...
2013. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első mondatod nagyon irigylem, hogy így ki mered jelenteni...mi inkább olaszos kapcsolatban élünk..de amint egy nyugis, kedves pasival jöttem össze, állandóan unatkoztam és más felé vágytam...biztos nem vagyok komplett :)
2013. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azóta is tart a megjön érzet,a barnás váladékozás is(estékre csökkent,reggelektől újra--tehát össze vissza),illetve egyre erősebbek a hasi szurkálások(ülve szurkál,állva inkább görcsöl és helyzetileg középről,jobbról áthatárolódott a balos oldalra),új tünetként jobb mell nagyobb,érzékeny.

Egyik gyermekemmel sem volt ilyen,egyenlőre értetlenkedek és továbbra is várok.Valóban egy csoda lenne ennyi év után...,valamint a 2 sectió után a méhem hátrahajló lett és még oldalra is fordul...szerintem,ha baba van dologban,azért élem meg ennyire nehezen,fájdalmasan már a korai tüneteket is.

Kedden tesztelek,és írok az eredményről másnap.(a pakliban azért benne van,az esetleges korai teszt is,tehát ha még neg. lesz,az sem mérvadó...majd tesztelek később is,ha szükséges.)

2. válaszolónak:igen,ki merem jelenteni,miért ne,...15 éve vagyunk együtt és 14 éve házasok,ami az érzelmeket illeti,ennél nincs erősebb,összetartóbb,őszintébb kapocs,lelki-szellemi-testi téren egyaránt.-))

Mindenkinek hasonlót kívánok!

Na de ez eltér a tárgytól..-))

2013. febr. 3. 11:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett az első tesztem(Angyal márkájú,elvileg a 10.-től kimutatja,igaz késő du. teszteltem időbeosztásom miatt)...,össze-vissza barnázás továbbra is adott,has abbahagyta szurkálást,inkább már csak egész alul görcsölget,továbbra is megjön érzettel és érzékeny.Péntekre nem várnám.
2013. febr. 5. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) Én csütire nem várom :))) Hajrá! Bár nekem már nincs mindjárt megjön érzés, se szurkálás, ami volt a 7-10 napokon.
2013. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Reggel megjött a havi,korábban.

Szerintem ez már hormonprobléma lesz,és termékenyülés van,de nem tud beágyazódni/megmaradni.

Olvasgattam a napokban ezen fórumon,és a tüneteim utalhatnak rá simán,sajnos.

Elkezdem a cickafark és palástfű tea kúrát,hátha...(gyógyszereket,amennyiben lehet,kerülöm)..kérdés,ha az egész egy 12 éve fennálló hormonprobléma miatt van,akkor még mennyire kezelhető...

2013. febr. 6. 07:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel már van 2 gyermek,így nem mindenáron szeretném a 3. babát,eleve nehézkes lenne,programozott 3. sectió,de ettől simán vállalnám...de csak term. úton,nem akarok meddőségi ilyen olyan vizsgálatokra,kezelésekre járni,ami már egy 3. babánál érthető/elfogadható....marad a term.gyógyászat(annyit elért 1 év alatt,hogy összekötötte a sectió által szétvágott meridiánokat,megerősítette a méhet és a belső hegeket,valamint "kipucolt") és a teakúra...orvosokban nem bízom,volt félrekezelésem,meg semmi olyat nem találtak,ami kizárná a teherbeesést...gyógyküret lehetőségét vetették csak fel jó pár éve...csak hogy amit azzal csinálnának,azt a term.gyógy kíméletesebben megtette,plusz az ezt segítő gyógyteák.


Mindenesetre Nektek sok és mihamarabbi sikereket kívánok,én sem adom fel,ha lesz valami érdemleges a teakúrát követően,vagy alatta ,megírom...

2013. febr. 6. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!