Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos vérzés vagy...

Beágyazódásos vérzés vagy valami más?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon szabálytalan a menstruációm. (Mindig 30 nap felett jön meg.) A 25. napon véres-barnás folyásom volt, nagyon gyenge, pecsételő.

Biztos, hogy ez nem a menstruációm volt.

Előtte lévő napokon elkaphattam valamit, mert sokat viszketett a nemi szervem és előfordult hogy zöldes folyásom volt. Kezeltem canesten krémmel és éjszakára kúpot is raktam. Ahogy ez elmúlt, másnap jelentkezett ez a vérfolt.


Mitől lehetett? Beágyazódásos vérzés lehetett? Esetleg a fertőzés okozta a vérzést?


Egyébként nem éreztem, hogy fájt volna a hasam vagy a mellem és ez most sincs, pedig már most kellesz megjönnie.



2013. jan. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,az amit írtál,biztos fertőzés volt de a legjobb amit tehetsz,hogy elmész orvoshoz,mert ez így nincs rendben.Ő mindent megállapít.
2013. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fertőzés, vagy a kúp (nem tudom, milyet használtál) mellék-/utóhatása. De ha mégis beágyazódásos vérzés, akkor inkább orvoshoz kéne menni, mert pl. a bakteriális fertőzésektől könnyen elmehet a baba!
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!