Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus első felében...

Ha a ciklus első felében 36,2-4 a hőm, a második felében 36,7-8, akkor ez normálisnak mondható? Peteéréskor 36, 0-1-re esik vissza? Lett valaki terhes hasonló hővel? Nincs baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hö normális. Sok lány irt már ilyen höt és teherbe is esett. És tökéletesen látszik hogy van pé-d. Nekem sok honapban nem volt és a höm nem esett le majd ujra fel, hanem egy tizedekkel ment feljebb és napokig egy helyen állt. Régota probálkoztrok??
2008. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tök normális:))))))

nekem is ilyen szokott lenni...és remélem most már össze is jött a kicsi nekünk, még 5 nap és kiderül

2008. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! December óta próbálkozunk, a doki most kezdte el méretni a hőmet, mert tök erős lett kb.minden második mensim azóta. Löketszerű stb. Holnap nem kellene megjönnie, de sajna sztem meg fog, mert már görcsölök, fáj a mellem, a szokásos...

Annyi derült ki, hogy hátrahajló a méhem, és ez állítólag nehezíti a hímivarsejtek dolgát...:)

2008. jún. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!