Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 5. napon...

Peteérés utáni 5. napon vagyok. A hőm ma reggel 36,5 volt. Akkor nem is lehetek terhes ha ilyen "alacsony"?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
szia!! szerintem nem repedt meg a tüsző! azért ilyen alacsony a hőd vagy azért mert még nem volt ovud!!van görbéd?
2013. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire ne figyeld magad peteérés után mert ha csak ezen kattog az agyad akkor ha lenne baba, neki sem tesz jót a sok agyalás. Tudom, évekig ezt játszottam és mikor elegem lett és "leszarom az egészet" gondolattal már nem érdekelt a teherbeesés, az első ciklusban megfogant a babánk!!! Igen, hiábavaló több éves próbálkozás után az ember eljut erre a szintre hogy elég volt.
2013. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs görbém. Tehàt akkor nem is volt peteérésem 27-én?
2013. febr. 1. 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e vagy sem, a hőgörbe nem is erre való, hanem ovuláció meghatározására. Ez tényleg alacsony, én is arra tippelnék, hogy nem volt (még) ovud. Rendszeresen mindig ugyanakkor méred? És miből gondolod, hogy 27-én volt?
2013. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ovulàciòs kalkulàtorral szàmoltam.
2013. febr. 1. 09:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Ùgy nem lehet h vszìnűleg 27-én csak fennt a hőm? Vagy peteérés utàn ùgy is kellene maradnia?
2013. febr. 1. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Fenn kell maradnia, attól függetlenül, hogy teherbe estél vagy sem. Rendesen vezesd a hődet görbén, és úgy azért ki lehet venni, hogy mikor lehetett ovud.
2013. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. febr. 1. 09:59
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
fent kell maradnia DE van egy olyan jelenség is hogy a beágyazódáskor egy picit leeshet. Ha peteéréskor szépen felment, ott is maradt és most leesett, majd holnapra megint felmegy akkor lehet hogy beágyazódás! De ha nem tudod hogy fent volt-e, mert nem mérted rendesen, akkor inkább ne reménykedj...
2013. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!