Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen terhességi...

Kinek milyen terhességi tünetei voltak fiúnál és lánynál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én a fiamnál semmit nem éreztem, 12 hetes voltam mikor megtudtuk, hogy várandós vagyok, mert addig minden hónapban megjött a havim. Sem mellfájdalom, sem hányinger, sem semmi. A lányomnál már voltak előtte tünetek pár nappal a nem várt előtt, majd le szakadt a derekam, fájt a mellem, és rettenetesen szédültem. De ez sztem a hormonoktól is függ, hogy ki miként viseli, vagy mit érez terhesség alatt. A fiamnál rengeteg savanyúságot ettem, és húst, a lányomnál inkább az édességet kívántam, és abszolut megundorodtam a húsoktól, hányingerem volt mindenféle hús szagától. Így nem is ettem szinte husit. :)
2009. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet megterveztük a párommal, így nem ért meglepetésként. Egész végig nem tudta megállapítani a doki hogy milyen nemű lesz, végül fiú lett. Semmi bajom nem volt a terhesség alatt leszámítva a fáradékonyságot, meg a derékfájást a súly miatt. De se rosszullét, se hányás..semmi. A legjobb 9 hónapom volt.
2009. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem szinte teljesen "tünetmentes" volt a terhességem. Az elején sem volt semmi különös. Bár az nálam is igaz, hogy a húst nem kívántam, viszont a zöldséget (paradicsomot) igen.

A pocakom mindig elég lent volt és csúcsos. Mindig azt mondták, hogy ránézésre fiút várok...

Két barátnőm is fiút vár, nekik az első 4-5 hónapban volt hányingerük és sokat is hánytak.

2009. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és szivesen olvasok még ha irtok!
2009. szept. 3. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányt várok, nem voltak rosszulléteim, elég jól viselem a terhességet. Az első trimeszterben végig aludtam volna. 1 kezemen meg tudom számolni mennyi rosszullétem volt. A barátnőm fiút vár, neki sem volt igazán semmi panasza. Egy másik barátnőm kislányt vár, még a második trimeszterben is hányt. Az én hasam csúcsos, ránézésre azt mondanák hogy tuti fiú, de nem. Ez meg csak babona.

Nincs összefüggés a tünetek és a baba neme között.

Minden jót.

35 hetes pocis

2009. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom van és nagyon rosszul viseltem. Állandó hányás, szédülés rosszullét. Az első 4 hónapban,utánna azért sokall jobb lett a helyzet.
2009. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem kisfiam van,az elején kb.a 12.hétig étvágytalanság,fázás,hányingerem kb.2*volt és enyiszer hánytam is,sósat kívántam az édeset egyálltalán nem,bár kívánós sem voltam,csúcsos hasam volt(hátulról nem is látszott rajtam a várandósság),ja és nagyon sokat röhögtem,olyan dolgokon amin máskor soha(apukám mondta,is,hogy biztos,hogy kukac van bennem mert mindig vihogtam:D.
2009. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is kisfiút várok, minden jött menetrendszerűen: émelygés, hányinger az 5. héttől, utána álomkór, később cicifájás, de egyik sem volt vészes. Többet aggódtam a problémás terhességem miatt, mint a tünetek miatt.


19 hetes pocis

2009. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sok sikert a babákhoz!
2009. szept. 4. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 kisfiam, van, de mind a 3-nál más tüneteim voltak. Az elsővel fájt a mellem, éjszakánként hánytam és állandóan paradicsomot ettem, magas volt a cukrom és a vérnyomásom. A másodiknál csak émelyegtem,és narancslevet ittam éjjel-nappal, a vérnyomásom normális volt. A harmadiknál meg voltam győzödve róla, hogy kislányom lesz, mert az első 2 fiúval az elejétől híztam, a harmadikkal pedig az első 18 hétig csak fél kilot híztam, nem émelyegtem, nem hánytam, minden rendben volt, de végül is ő is fiú lett. Úgyhogy szerintem a tünetek nem mérvadóak. Látod, nekem minden terhességem már volt, mégis csak fiaim lettek. És imádom őket.

2009. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!