Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy amelyik baba...

Igaz, hogy amelyik baba nagyon meg akar születni, akkor védekezés mellett (ellenére) is becsúszik?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam ezt a mondást. Ennek lehet igazság alapja?


Ha rendesen szedem a fogamzásgátlót, de valójában már nagyon vágyom babaára, akkor ugye nem csúszik be? Mert még nem most van itt a babavállalás ideje, először anyagilag össze kell szedni magunkat.


2013. febr. 1. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta az egyik legbiztonságosabb módszer. Persze ritkán, nagyon ritkán megeshet a baj, de nagyon minimális az esélye.
2013. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ezeket a dolgokat így lehetne befolyásolni akkor nem lenne meddőség hiszen elég lenne csak nagyon vágyni rá.

Ezt inkább csak ilyen magyarázatként vagy vigasztalásként szokták mondani hogy nagyon akart jönni ha védekezés mellett lett holott nyilván ott vmi gond volt a védekezéssel mégiscsak.

Nekem a harmadik babám a goldlily nevű spirál mellett fogant és teljesen jó helyen tapadt meg simán kihordtam és egészséges fiú baba, szóval nem lett semmi gond vele, de hát nyilván nem így terveztük hiszen azért volt fent a spirál. A rendszeres ellenőrzés ellenére lecsúszott vagy elmozdult nem tudni pontosan, így sikerült a baba.

2013. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Hogy akarhat nagyon megszületni valami ami még egyáltalán nem létezik?
2013. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű, hiszen akkor nem próbálkozna sok pár évekig, hogy babájuk szülessen. A másik meg, hogy ha valaki normálisan védekezik, akkor igencsak minimális az esélye, hogy terhes legyen. Szóval én ebben így nem hiszek.
2013. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!