Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek gyógyteától...

Volt már valakinek gyógyteától peteérése?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy abba hagytam a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk ez volt szeptemberben,ami után novemberben megjött és azóta nincs mensim...Ausztriában élünk a párommal és voltunk nődokinál aki fel írt nekem folsavat hogy attól lesz peteérésem és próbálkozzunk,de semmi nem történik...lehet hogy félreértettük ami nincs kizárva..ezért gondoltam arra hogy valami gyógynövénnyel próbálkoznék ami tuti hatást ér el! A segítséget előre is köszönöm! :-)

2013. febr. 1. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én pont így jártam, és nekem a cickafark és palástfű tea segített! Mivel nem tudtam, hogy hány napos is a ciklusom, mivel össze vissza volt meg, ezért én egyben ittam...Max 2 bögre/nap elég...
2013. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És teherbe is tudtál esni vagy csak a ciklusod helytelensége miatt ittad? mert mi szeretnénk babócát csak ugye nem jön meg...úgy meg eléggé nehéz! :-/
2013. febr. 2. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!