Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ingyenesen Hepatitis B,...

Lehet ingyenesen Hepatitis B, C és HIV szűrést csináltatni? Lombikhoz kellene

Figyelt kérdés
Magánlaborban tudom hogy megcsinálják, kettőnknek 25.000 forintért, az érdekelne, hogy TB-re megcsinálják e valahol?
2013. febr. 2. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hiv-re vannak anonim szűéshelyek,ami ingyenes. Az nem jó? Egyébként a kórház, ahol a lombikprogramod van, az nem ad segítséget, hol a legolcsóbb, vagy hol ingyenes? Amúgy terhesség alatt a 16. héten is csinálnak Hepa szűrést, az ingyenes. Előtte nem értem, miért nem lehet ingyenes...
2013. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt mondták telefonon, hogy az ANTSZ-nél tudom megcsináltatni. Ők azt mondták, hogy fejenként 11.500 + a vérvétel, összesen 25.000 Ft.


De ha meg lehetne ingyenesen is csináltatni, max később van eredménye, akkor kérnék beutalót valahová, ahol megcsinálják.

2013. febr. 2. 08:38
 3/13 anonim ***** válasza:
szia!! mi úgy csináltuk,hogy a páromnak kértünk az urológián beutalót az ÁNTSZ-BE így teljesen ingyenes!! nekem még nincs meg mert nem tudtam kérni a Kaálinos dokimtól de így nekem is ingyenes lesz!!
2013. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásztól nem lehet beutalót kérni?
2013. febr. 2. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
nem nem lehet! vagyis csak megmondja hova kell menni de akkor fizetni kell!! én direkt felhívtam az Ántszt és megkérdeztem!most ti lombikoztok?? hol tartatok? második válaszadó vagyok!!
2013. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Első konzultációnk lesz február 18-án, a telefonon az asszisztensnő mondta, hogy ezeket is kérni fogják, csináltassam meg addig.
2013. febr. 2. 08:55
 7/13 anonim ***** válasza:
na nekünk meg február 5-én lesz!! de én direkt rákérdeztem a kaáliba,hogy nem -e baj ha nincs meg nekem ezek a vizsgálatok! azt mondta nem baj vigyek minden papírt ami eddig megvan és a további tehendőket megmondja a dokim! nem tudtam decemberbe kérni beutalót! mert akkor voltunk utoljára a párom vizsgálatai miatt!! nem kell annyira sietni!
2013. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, akkor hétfőn felhívom megint a Kaálit, akkor adjanak inkább ők beutalót. Valószínűleg nekem még lesz egy laparos ciszta-eltávolításom is a lombik előtt. Meg gondolom arra is van várólista, nem egyből csinálják, addig meg tényleg van idő megcsinálni ezeket a vizsgálatokat.


Megkérdezhetem, ti hová fogtok járni?


Mi Debrecenbe.

2013. febr. 2. 09:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott az is, hogy a meddőségi szakrendelésen vajon nem tudnak beutalót adni? Szerinted?
2013. febr. 2. 09:18
 10/13 anonim ***** válasza:
a kaáliba tuti adnak beutalót! bár mindjárt nektek is itt van a konzi!! ha nagyon messze van tőletek a kaáli és sokat kell utazni szerintem ráértek akkor kérni beutalót az ántsz-be! nem olyan sürgős! legalább is én így tudom!! de ha tényleg pontosan akarod tudni hív fel őket!! mi szegedre járunk!! és nálatok mi a probléma ha megkérdezhetem?? vagyis mért kell lombikra mennetek??
2013. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!