Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt előtti pozitív...

A nemvárt előtti pozitív terhességi teszttel tapasztalatok? Hétvégére nem várom, és ma (26. napom) már a a 3. (volt qupido, gábriel, clearblue) teszt lett pozitív.

Figyelt kérdés

Felhívtam a dokimat, hogy időpontot kérjek, de majdnem letolt, hogy "minek teszteltem ilyen korán. Nem biztos, hogy terhes vagyok, majd ha késik 1 hetet, akkor örüljek"

Tisztára letörtem, már itt örültünk Apicsekkel a kistesónak...


2009. szept. 3. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos, hogy babo! Gratula!!!!!!!!!
2009. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A dokik néha nagyon negatívak tudnak lenni. Na meg persze csak azt hiszik el, amit a saját szemükkel látnak. szerintem 3 pozitív teszt után továbbra is legyél nagyon boldog. Esetleg (ha ez a doki máskor is ilyen "goromba") nézz utána egy kedvesebb, megértőbb orvosnak. Szerintem nagyon fontos, hogy a trehesség alatt bizalmi viszonyban legyél az orvosoddal és kezeljen egyenrangú félként.

Boldog babavárást kívánok Nektek!

2009. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, biztos terhes vagy! Három teszt nem hazudik... :)


Nem nagyon tudok mostanában jót mondani az orvosokról, pláne nem a védelmükben, mert véleményem szerint egyre jobban k.rvulnak el...de az az igazság, hogy nagyon sok történetet látnak; naponta számtalan vetéléssel és korai örömmel találkoznak...talán ezért a gorombaság...akkor örülnek a gyereknek, amikor megszületett náluk, rendben. (és ki lettek fizetve) Tényleg ilyenek.


A kérdezőhöz: te pedig felejtsd el gyorsan amit az előbb írtam...nehogy ilyenre koncentrálj!

Boldog babavárást!:)

2009. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek egy héttel mensi előtt kimutatta a teszt és erős két csíkos volt!Most 35 hetes.Nyugodtan örülj mert baba van a pocakban!A dokit pedig felejtsd el!Keress egy kedvesebb orvost!
2009. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 23. napon délután lett erős pozitív a tesztem! Viszont nekem akkor hamarabb volt pé-m, valószínű ezért mutatta ki hamarabb a teszt. Tuti terhes vagy, gratulálok:)

35 hetes kismama

2009. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!