Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hormonvizsgálatot mindegy,...

A hormonvizsgálatot mindegy, hogy a ciklus hányadik napján csinálják?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 3 napon és a 21 napon szokták csinálni!!
2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-5 nap közözz, de a másikat nem tudom!
2013. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
az első vizsgálatot a 3. napon, a másodikat pedig peteérés után egy héttel. 28 napos ciklusoknál el a 21. napra esik, ha hosszabbak a ciklusaid, netán rendszertelenek, akkor érdemes hőmérőzéssel figyelni a peteérést és így megoldani hogy rá egy hétre menj, mert ott azt nézik leginkább hogy a peteérés után termelődő sárgatest hormon elegendő-e, és ha nem is volt peteérésed akkor nyilván alacsony eredmény fog kijönni tehát értelmetlen a vizsgálat.
2013. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormonból van egy pár. Attól függ mit néznek. Van, ami nem ciklusnaphoz kötött, de van ami igen.
2013. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!