Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 27. napján negatív...

A ciklus 27. napján negatív teszt. Van okom elkeseredni? 30 napos ciklusaim vannak.

Figyelt kérdés
Már túl vagyok azon a ponton, amikor még hat a "ne görcsölj rá, ne tesztelgess folyton" szöveg. Állatira görcsölök a témán, nagyon szeretném, ha sikerülne, mert nekem sose sikerül semmi.
2013. febr. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 31-32 napos ciklusaim vannak. A mensi késése utáni 4. napon lett pozitív a tesztem.

Most már 2 éves amúgy, és itt rohangál. :)

Szóval még nem adnám fel, inkább megvárnám, hogy késik-e és ha igen, akkor újra tesztelnék.

2013. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai volt a teszt. Nekem a nemvárt napján is csak nagyon halvány volt, de látszódott. Szerintem várd meg, míg nem jön meg, és utána is lehet még negatív pár napig. Ne add fel!
2013. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
0%
Nagyon korán teszteltél! És a hozzáállásod sem túl pozitív... "nekem sose sikerül semmi" - ha ezt gondolod tényleg nem fog sikerülni. Kicsit több önbizalmat! Akkor is ha nehéz.
2013. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hát ez az igazság, hiába is állnék másképp hozzá. A hozzáállás semmit nem jelent. Tapasztalatból mondom. Amikor fülig ért a szám a boldogságtól, akkor se jött össze. amikor magamra erőltettem a vigyort a pozitív hozáállás jegyében, akkor rosszul éreztem magam. Szóval ez nettó hülyeség. Ha szervi oka van a sikertelenségnek, akkor meg pláne.
2013. febr. 1. 18:34
 5/7 szeretnenk válasza:

Szia kerdezo, mi lett azota?? En is ma vagyok a 27.ciklusi napomon , 30 naposak a ciklusaim es negativ a tesztem... nagyon elvagyok keseredve

Remelem neked azota lett pozitiv!!!

2013. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi se történt.
2013. nov. 4. 19:43
 7/7 szeretnenk válasza:
ok koszonom, majd tortenik egyszer valami....
2013. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!