Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy két kűlönböz...

Miért van az hogy két kűlönböző teszten más az eredmény?

Figyelt kérdés
tegnap délután halvány pozitiv lett a (predictor) ma délután (xepil)negatív.nem várom most hónap elejére a mensit.még korai lett volna a teszt?
2013. febr. 2. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán mert még nagyon kicsi a terhesség. És a másik nem olyan érzékenységű.

Amúgy nekem ugyanolyan teszttel a délutáni nagyon erős pozitív teszt lett, a másnap reggeli pedig halványabb, de az is pozitív.

Ismételj egyet a nem várt napján vagy pár nappal utána és meglátod, hogy akkor mit mutat a teszt.

2013. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van!! a predictor 12,5-es az xepil 25 -ös!
2013. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves első válaszóló.te is predictoral teszteltél v melyikre gondoltál?
2013. febr. 2. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, én 2 azonos Gabriel teszttel. Fogalmam sincs, az milyen erősségű, csak gondoltam, hogy mivel nálad két különbözőről van szó, esetleg az egyik kevésbé érzékeny, mint a másik.

Amúgy nem tudom mitől lett nekem a délutáni erősebb, de én azt gondolom, hogy a délutáni teszt előtt mivel hosszú időt nem voltam otthon és nem volt módon pisilni menni, így elég koncentrált lett a vizelet. Míg lehet éjszaka voltam pisilni, vagy késő este, így a reggeli pisi nem volt olyan koncentrált.

De mondjuk én akkor csináltam tesztet, mikor 4 napja már késett. Így biztosabb volt az eredmény és ilyenkor egy kevésbé érzékeny teszt is jobban mutatja.

2013. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó a választ.hát igen mert a (predictor) már menses előtt 4 napal kimutasa a terheséget.az (xepil)menses első nap kimaradásakor mutatja.volt v van igy más is tesztelt már ugyan ilyen tesztekel és téleg baba volt belőle?én őrűlnék:)
2013. febr. 2. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem hogy nálad minden rendben van, de nekem ezzel rossz tapasztalataim vannak sajnos.

Én pozitívat teszteltem a nemvárt napján, majd 2 nap múlva egy negatívat és egy másik fajta teszttel iszonyú halvány pozitívat. Sajnos nekem kiderült hogy még a betöltött 5. hét előtt elhalt a terhességem.

Szóval rosszat is jelenthet, de tényleg lehet hogy csak annyi, hogy érzékenyebb volt az előző teszted mint a másik. Erre érdemes figyelni, hogy ne legyen túl sokféle teszt otthon. Drukkolok hogy minden rendben legyen, és pár nap múlva csodaszép pozitívakat tesztelj! Majd írd meg hogy mi a helyzet!

2013. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válszoló.sajnálom a babád.de akor ezek szerint nem csapott be ez a teszt csak amit leirtál hogy rossz vége lett nem?
2013. febr. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!