Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet 2 különböző...

Mitől lehet 2 különböző eredmény, ha mindkét teszt 25-ös, viszont más a márkájuk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Na, ezért nem teszteltem különböző tesztekkel ugyanazon a napon, hanem ugyanazzal a márkával egymást követő naőpokon. És egyszer csak pozitív lett, majd a második csík napról napra erősödött...


Kis türelem kellene, nem pedig egy napon nyolc tesztet ellőni.


A kérdésedre válaszolva: azért, mert más a minőségük, az érzékenységük, még akkor is, ha a besorolásuk azonos.

2010. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az hogy milyen márkájú a teszt!! Mi 2 évig küzdöttünk,kitapasztaltam melyiknek lehet hinni melyiknek nem! Milyen tesztek voltak?
2010. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az egyik Mono teszt a másik x-epil.

2010. febr. 10. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik a pozitív.de nekem a mono kétszer adott hamis pozitívat. :( A másik meg valósat 3x :)

Na melyik a pozi?

2010. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ja amúgy a legmegbízhatób a Gabriel meg a clearblue. Ezek sosem vágtak át,ezeket a teszteket használtam megerősítésként,mikor elsőre nem kaptam csak máshol
2010. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Mono :(
2010. febr. 10. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn halvány pozit teszteltem Expect-tel, ma reggel pedig Lilly-vel és Pregnancy-vel negatív lett. Holnapra nem várom. Akkor most mi tévő legyek? Vegyek újra egy Expect-et, várjak és teszteljek újra?
2010. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két hibát is elkövettél. Az egyik, hogy túl korán teszteltél, a másik, hogy össevissza teszteket használtál, amiknek az eredményét most nem tudod egymással összevetni.


Köss ki egyféle tesztnél, és ne keverd őket!

2010. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Háát jó kérdés!Valószínűleg az lesz,legalább is ha magamból indulnék ki!
2010. febr. 10. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!