Terhes lehetek, ha?

Figyelt kérdés
...Jan. 13án volt mensim. Jan.19én,21én,27én és Febr.2án együtt voltunk a férjemmel. Sajna nem tudok olyan nagyon kalkulálni a peteérésemmel, mert ciklusaim vátozóak( 29,30,31,32 naposak)Kb. Jan 24-25 körül volt egy kis barnázásom.Ez peteérés vagy esetleg beágyazódás lehetett ? (Nem szokott ilyen lenni) Nagyon szeretnénk egy második babát a férjemmel..mit nem csinálunk jól ???

2013. febr. 3. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Huu, Te így vezeted mikor vagytok együtt?;) ez aranyos:-)) ha van mar babád, akkor tudhatod miként "működik". Lehetsz terhes:)) nekem is szabálytalan ciklusaim voltak, értsd 30-37-38, 1 hónapot kellet próbálkoznunk és azonnal jött is:-)) ne feszülj rá:) hidd el, segít !!! A barnazas lehet beágyazódásos is, és lehet peteérést jelző. :) 11 és fél hónapos kismami
2013. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ohhh....1 és fél....:))))
2013. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Nem vezetem, de mivel láthatod, h nem túl gyakori....hát fejben van :) Természetesen tudom, h hogy működik a dolog, csak éppen ezért érthetetlenül állok a dolog előtt, mivel az első gyerkőc sitty-sutty összejött. Nem érzem, h rágörcsölnék....bár lehet,h tudat alatt mégis. :) Valami tipp, praktika esetleg? ;)
2013. febr. 3. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat...en mikor "végeztünk" derekamat megemeltem, es nyugton maradtam. Nem is váltottam pózt szinte alvás alatt;))) de nem direkt.. En sem tudtam mikor van pe.m ezért jo sokszor voltunk együtt:) nagyon szurkolok, sok együttlét a nyitja:-) nekem az a fura, hogy nincsen semmi tunetem, max kicsit fáradtabb vagyok, es neha szúrkált a pocim..nekem ez fura:/
2013. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm. Eddig pont azt hallottam, h nem kell feszt csinálni, hanem olyan 3-4naponta....de hát biztos mindenkinél másként jön össze! :)Különben mi már minden kipróbáltunk. Gyakran-ritkán,ülve-állva.....biztos kiöregedtem belőle :) Mennyi idős kismama vagy? Első gyerkőc?
2013. febr. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!