Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesésnek mindenképpen...

A teherbeesésnek mindenképpen vannak erősebb tünetei, jelei? Lehet-e olyan hogy apróbb utólag észrevehető jelei vannak? Köszi

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs minden esetben erősebb tünet. Gondoljunk csak azokra a nőkre, akik nem tervezik a terhességet és gyakran csak a második kimaradt mensi környékén kezdenek el gyanakodni. Sőt, nekem van olyan ismerősöm, aki 12 hetesen vette észre, hogy terhes. Fogalmam sincs, hogy lehet ennyi időt eltölteni mensi nélkül úgy, hogy a terhesség gyanúja ne ébredjen fel, de gondolom ilyen esetekben semmilyen erősebb, észrevehető tünetek nincsenek.

Én egyébként észrevettem, az elmaradt mensi előtt pár nappal már nagyon fájt a mellem, pedig korábban szinte soha és voltak apróbb mensire emlékeztető fájdalmaim, de ezek valahogy mégis másabbak voltak, mint szokásosan mensi előtt. Szóval nekem akkor már elég erős volt a megérzésem, meg sem lepődtem azon, hogy nem jött meg és másnap a teszt is pozitív lett.

Persze az is lehet, hogy ezeket a jeleket mind a remény táplálta és erősítette fel, mert hónapok óta nagyon vártuk ezt a babát.

2008. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt. Kimaradt a mensim és utána 10 nappal megcsináltam a tesztet, ami + lett. Amikor tudtam, hogy terhes vagyok sem tapasztaltam semmit, csak hogy nő a hasam. Ugyanúgy kívántam mindent, nem undorodtam sem a cigifüsttől sem a kávétól....stb mint amitől szoktak a terhes nők. A beágyazódásnál szokott picit fájdogálni az alhas, feszülhet a mell, lehet barnázás. Nekem van olyan ismerősöm, aki a teherbeesést követően még 4 hónapig rendesen menstruált. Tünetei pedig nem voltak!
2008. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Talán hétvégén kederül : )
2008. jún. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!