Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Sikó László Nőgyógyász...

Dr Sikó László Nőgyógyász Endokrinológus segített már valakinek Inzulin Rezisztancia kezelésében?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom elküldött IR vizsgálatra. Azt mondta jó az eredmény,de több helyen azt olvasom,hogy nem jó. Ezért lenne szükségem egy jó Endokrinológus Nőgyógyászra. Az Éhgyomri Inzulinom 11.47, a terhelt 47 volt.

2013. febr. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár a Sinkó doktort nem ismerem, de jól gondolkodsz, mert endokrinológus nőgyógyász a tuti, ha nem akarsz felesleges köröket futni. Nekem a Mens Mentis EC-ban segítettek, és tényleg segítettek, mert összejött a baba végül!:) Amúgy a 0 és 120 perces inzulinom nekem is kb. olyan volt mint a tiéd (10,5 illetve 43,5), amire a (volt) nőgyógyászom nekem is azt mondta, hogy jó az eredmény, ellenben az endokrinológus pedig mondta, hogy ez bizony magas. Most igazodjon ki az ember! Ezért jó, ha "kettő az egyben" orvoshoz jársz.

2013. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Sikó doktort akartam írni! ;)
2013. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos Sikó dr-t én sem ismerem. Ellenben én is a mensmentist javasolnám, én is oda járok. Az eredmény egyébként nem jó. Az éhgyomrinak 5 alatt kéne lennie, a terhelt meg maximum 25 lehet.
2013. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a Mensmentisbe egy ilyen komplett kivizsgálás? (PCO gyanúra?)
2013. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!