Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek ezek a női hormon...

Milyenek ezek a női hormon eredmények?

Figyelt kérdés

Végre kézhez kaptam az utolsó leletemet is, így megvan a 3. napi, az ovuláció napján, majd rá 7 napra készült eredményem is. Szerintetek milyenek? Endokrinológushoz csak januárban tudok eljutni.

FSH: 5.66; 6.33; 2.7 IU/l

LH: 4.12; 22.16; 5.16 IU/l

ösztradiol: 121.9; 1328; 817.9 pmol/l

progeszteron: 2.18; 2; 40.93 nmol/l

Enyhe IR-es vagyok, a tesztoszteronom jó, a TSH magasabb, mint kéne (3.24), fT4 jó, fT3 alsó határon, anti-TPO tökéletes és a prolaktinom emelkedett (503 mIU/l). Szerintetek ezek milyen eredménynek számítanak?



2012. dec. 28. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem jó, peteérésed volt, az látszik. ne aggódj! én is IR-es vagyok, hasonló eredményeim voltak, negyedszerre teherbe estem.
2012. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez most rendben van.
2012. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!