Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lombikosok, mi a jobb?

Sikeres lombikosok, mi a jobb?

Figyelt kérdés

Kérlek, minél többen írjatok, hogy hogyan sikerült a lombik, feküdtetek otthon beültetés után egy hétig, vagy mentetek dolgozni, csak óvatosan mozogtatok????

Hogyan nagyobb az esély a sikeres lombikra?


2013. febr. 4. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a második kérdésed költői, nyilván az a jó, ha min. 3-4 napit otthon pihensz.

Én inszem után is 4 napot otthon voltam, sikerült is elsőre.

2013. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem lombikos vagyok, csak inszemes, de úgy gondoltam talán az én válaszom is hasznos lehet.

Tehát! Az inszemináció után elvileg másnaptól lehetett mindent csinálni ugynaúgy, ahogy előtte. Miután 2 nem sikerült a 3.-nál úgy döntöttem, hogy otthon maradok egy hétig és fekszek, amennyit lehet. Érdekes módon sz sikerült. Nem tudom mennyire van összefüggés, de ha megteheted inkább pihenj egy pár napot utána. A másik, hogy nekünk nem mondták, hogy ne éljünk házaséletet, de a 3.-nál azt is hanyagoltuk a bevatakozás után.

2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!!!Nekem a harmadik lombikom sikerült,a héten leszek 10 hetes.Igazából táppénzen voltam/vagyok a beültetés óta mindhárom alkalommal,de az utolsó próbálkozás után tényleg csak az első héten pihentem,feküdtem szigorúan,utána óvatosan tettem-vettem otthon,boltba mentem,séta,ilyesmi,persze akkor sem volt semmi megerőltető...

Az első kettőnél nagyon betartottam,2 hétig gyakorlatilag a lakásból sem mentem ki,nem lépcsőztem(3.on lakunk),nem emeltem,de ez sem volt jó,nem ezen múlt,nem sikerült,ugye...

Szóval szerintem valamilyen "egészséges középutat" kell találni...

Aztán olyat is ismerek,aki 1-2 hét után simán visszament dolgozni,és semmi gondja nincsen,persze attól is függ ez,kinek milyen a munkája..

Sok sikert kívánok!!!

Egyébként megkérdezhetem,hol tartasz most?

2013. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!!!


Én túl vagyok 7 sikertelen inszemen. Ma derült ki, hogy kizárólag ICSI lombik jöhet szóba, mert a párom spermái nem képesek mozogni, csak egyhelyben....azt is lassan :(


És egyetlen egy lombikom lesz, attól is halálosan félek, olyanokat írtak le az ismertetőben, hogy sírtam félelmemben.

Egyszer beáldozom magam, de többet nem merek.


És nagyon-nagyon szeretném, ha ez az egy sikerülne azonnal. Ezért kérdezgetlek Titeket, hogy mi lenne a legjobb.


Én irodában dolgozom, gondoltam pihizek 1 hetet a felrakás után és visszamegyek dolgozni, óvatosan.

2013. febr. 4. 12:16
 5/16 anonim ***** válasza:
3-4 napot nagyjából feküdtem, utána jöttem mentem, dolgozni nem mentem mert ülőmunkát végzem.
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.Nálunk is spermagondok vannak,kevés is,rossz minőségű is,nekem is volt a lombikok előtt 3 inszemináció is...

A lombiktól én is nagyon féltem,de nem kellett volna,így utólag....de majd úgyis meglátod,megtapasztalod!!!

Persze altatás,meg az a sok hormon magában elég ijesztő,de szerintem a Meddőségiben Mindannyian jó kezekben,hozzáértő embereknél vagyunk!

Nagyon drukkolok,hogy rendben menjenek a dolgaid!!!

2013. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, olyan jól esnek a bíztató szavaid :)

Nagyon szeretném a babát, 8 éve várok rá :(

2013. febr. 4. 13:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Keves 3-as válaszoló, nagyon gratulálok a babádhoz, vigyázzatok magatokra :)
2013. febr. 4. 13:10
 9/16 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Szia! Nekem az első lombik sikerült 4 év után.Én azt a hónapot végigfeküdtem,és az egész terhesség alatt nagyon vigyáztam magunkra.Azt írod hogy csak egy lombikod lesz!? ? Ezt nem értem!Csak azért mert azt olvastad hogy valakinek rossz volt??Én 4 év után fél kezemet is odaadtam volna egy babáért! Nem nagy dolog a lombik,a leszívás után görcsöltem mint egy erősebb menzeszkor,a beültetést meg nem is érezni.Na,amitől inkább féljél az a szülés :-) De persze van akinek az is könnyű.NE félj a lombiktól! Sok sikert kívánok!
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

KicsiSzív, köszi a választ!


Tudod, nagyon meghíztam a hormonoktól, amit a 7 inszemhez kaptam. Pedig én makk egészséges vagyok, csak nagyon rosszak a spermák :(


És a hormonoktól félek igazán :( MEG A TÚLSTIMULÁLÁSTÓL.


Előző házasságból van már két nagy gyerekem, azonnal összejöttek!!!!


A mostani párommal van gond, 8 éve várjuk a mi kis csodánkat


Tudom, milyen a szülés :) Bárcsak megint szülhetnék!!!


Remélem, nekem is sikerül majd az első. Csak tudod, én nem nagyon tehetem meg, hogy fekszem két hétig, mert ki kell szolgálnom a családot :(

2013. febr. 4. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!