Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, szerintetek...

Lombikosok, szerintetek halkan örülhetek? Ma vagyok ET+9 és végre időn belül kijött egy halvány 2. csík. Ez a 3. lombik (5 inszem, rengeteg vizsgálat,2 lapar, egy méhenkívüli terhesség stb. ),4 év várakozás után?

Figyelt kérdés

3 gyönyörű,5 napos picurkát kaptam vissza múlt szerdán.


ET+6 csináltam az első tesztet (Corax Be Sure), ez időn túl pozitív lett (de ez a teszt már csinált ilyet nekem és nem volt baba).

ET+7 Xepil teszt időn túl halvány pozitív (ilyen még nem volt, pedig a 4 év alatt több száz tesztet elhasználtam)

ET+8 Xepil időn túl alig látható pici halvány vonal (elkeseredés); Kaális teszt időn belül talán valami, de az is elmúlt; este Predictor Early időn túl pozitív (sok rosszat olvastam róla…)

A mai ET+9 Prompt strip időn belül halvány csík (és egyre erősödött időn túl)


Ami nagyon aggaszt, hogy nincsenek tüneteim…a mellem nem fáj és néha „mindjárt megjön” érzések. Ez lehet még a tüszőrepesztő? (Ovitrelle, január 16-án kaptam este 23-kor)


2013. febr. 1. 13:34
1 2 3 4 5
 1/41 sumergo ***** válasza:

Akkor ha jól számolom, akkor a leszívás 2 héttel ezelőtt volt. Akkor az bizony már pozitív valóban. Halkan gratulálok, és vigyázz rájuk!! :-)

(Mondd nekik, hogy kapaszkodjanak erősen!!! :-) )

2013. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pozitiv es erosodik, az jo jel!!! A menstruacio jellegu gorcsok normalisak, az a terhessegkor is van, tobbi tunet meg korai lenne meg, sot az is lehet, hogy alig lesz tuneted. Viszont jo eselyed van ikrekre :))) remelem hamrosan gratulalhatunk! Ha nem akarsz varni, menj el fizetos vervetelre, szinte azonnal valaszt kapsz es csak 2-3 teszt ara :)
2013. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm!!! :)

Igen, pont 2 hete (jé, ezt nem is figyeltem:) 18-án volt a leszívás, és 23-án kaptuk vissza őket.

2013. febr. 1. 13:46
 4/41 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nekem 2 lombik volt, egyik sem sikerult es egyiknel sem volt halvany pozitiv. Sot azota van 2 lanyom akik spontan jottek es azota sem volt pozitiv tesztem, csak amikor valoban terhes voltam.
2013. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Ha halvány pozitív is, de akkor bizony halk gratulációmat fogadd! Remélem minden rendben lesz és ennyi várakozás után több baba is érkezik majd :-)
2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!:)

Hétfőn megyek vérvételre, addig tesztelek ezerrel...Nem a pénz miatt nem megyek ma (már egy kocsi áránál tartunk ez ügyben:), hanem az az igazság, hogy félek az eredménytől azért, és ezt a pár napot viszont szeretném boldogságban tölteni:) Tudom, hülyén hangzik...de sok olyat olvastam, hogy pozitív teszt után negatív lett a vérvétel eredménye:( A legjobban a méhenkívüli terhességtől félek. Azt nem akarom mégegyszer átélni.

Ikrek? Jó lenne:) A férjem mindig ikreket akart...(azért a 3-as ikrektől félnék picit...ott már sok komplikáció adódhat...)

2013. febr. 1. 13:51
 7/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok, jól esik! Tegnap teljesen elmúlt a mellfájdalmam, ezért sírtam egy csomót, a férjemet is jól lelomboztam...

Neki szerintem csak a vérvétel után mondom el...nem szeretném, ha nagyon beleélné magát, ha esetleg mégsem...

Gratulálok a lánykákhoz!:)

2013. febr. 1. 13:56
 8/41 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy 9 holnap múlva egészséges babáknak adsz életet. :)
2013. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Én is remélem, köszönöm szépen!!! :)
2013. febr. 1. 15:00
 10/41 anonim ***** válasza:

Szia! Nem csak vigasztalni akarlak, de a mellfájdalom nekem hol volt hol nem. (Egyébként a 7. hétnél annyira elmúltak a tünetek hogy egy "kedves" sztk-s orvos mondta, hogy lehet elhalt a terhesség, persze uh-n minden rendben volt, de életem leghosszabb fél órája volt.)

Nekem is x-epil tesztem volt mondjuk, és ahogy írtad egyre erősödött a csík színe. Aztán már lett erősebb is!

Szóval nagyon drukkolok (de csak halkan, és erősen!!!)

Üdv: 29hkm

2013. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!