Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek benne, hogy az ember...

Hisztek benne, hogy az ember megérzi ha babát vár? 1.5 éev próbálkozunk, de semmi, eddig minden hónapba be voltam zsongva, hogy na majd most. De most már előre érzem, hogy nem! Tapasztalatok? Meg lehet érezni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is minden hónapban terhes vagyok:)Tesztre annyit költöttem már hogy csak na!De végül is idén már 3-szor összejött a babó de elis mentek sajnos!Most is olyan tüneteim vannak hogy na én most tuti az vagyok ma tesztelek is egyet rendeltem a vateráról 20-db-os tesztet!Te mit érzel most hogy azt mondod hogy na most nem?
2009. szept. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit....nincs semmi ráutaló tünet,de mondjuk nem törvényszerű hogy legyen(édesanyám egyik terhessége során se volt rosszul),eddig minden hónapba be voltam zsongva,hogy tesztelhessek,és jól mondod,egy vagyon ment el tesztre,de most azt sem akarok....És persze kitört rajtam a szexmánia ami minden hónapba mensi előtt:-)És valahogy a lelkem mélyén érzem,hogy nem!
2009. szept. 4. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!Drukkolok neked hogy minél előbb babás légy mert látom nagyon vágysz rá!Nekem van már egy 2 éves pasim Ő rá 7 évet vártam elsem akartam hinni hogy 2 csíkom van csináltam is 7-et gyorsan:)2 hét mulva úgy mentem dokihoz á én biztos nem vagyok terhes mert nekem nem lehet ugysem!Bementem mondtam hogy hormonzavarom van mert kimaradt a menszim meg ilyenek!Na mondta akkor csináljunk előbb egy rákszürést és utána megbeszéljük mi lehet ez!Amikor vette le a mintát már akkor mondta hogy babás vagyok!Irány az ultrahang!6 hetes voltam és szívhangja is volt!És akár hiszed akár nem az égvilágon semmi de semmi tünetem nem volt!
2009. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!