Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma volt tojásfehérjés...

Ha ma volt tojásfehérjés nyákom először és mi csak Csütörtökön tudunk együtt lenni a férjemmel, akkor van még esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Picike esély, de szerintem van. Próbálkozni sosem árt!
2013. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Hát akkor reménykedünk!Egyébkénk a nyák megjelenése után mikor van peteérés?Nekem ez a nyák olyan 3-4napig jelentkezik általában!
2013. febr. 4. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csütörtök már késő lesz,hacsak nem lesz egy spontán peteérésed csütörtök körül. A nyák a peteérést jelzi,most kellene cselekedni,mert az érett petesejt csak 12-24 órán keresztül életképes!
2013. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na most elkeseredtem,sajnos addig már nem tudunk együtt lenni!Csak abban bízok,hogy talán ez még nagyon az eleje,hátha csak szerda körül lesz,ahogy írtam nekem 3-4napig van ez a nyák!Jah és még annyi,hogy 3nappal ezelőtt együtt voltunk ,de megszakítással!(Még nem élesben kezdtünk bele,de ha jönne,nagyon Boldogok lennénk)
2013. febr. 4. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Hát kár, hogy legutóbb megszakítással voltatok együtt mert a peteérés előtti pár napban olyan nyák van amiben a sperma akár 3 napot is tud élni. De ezek szerint még csak most kezditek a próbálkozást, tehát elkeseredésre semmi ok ha most nem akkor majd következő hónapban. Lesz még ennél nagyobb problémád is, hogy le csúsztatok a peteérésről. Ez még csak a kezdet :D
2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi van ezzel a nyák dologgal. nekem 31.-én volt, elsején voltunk együtt, de az ovu teszt még 3.-án is a peteérést mutatta, egyértelműen. szóval mindenképpen legyetek együtt csütörtökön, ki tudja:))
2013. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3-4 napig szokott tojcsis nyák lenni és az utolsó nap van pé-m. Így szerintem még nem maradtatok le semmiről. 32+2 hkm
2013. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Juj nagyon de nagyon köszönöm Nektek!Akkor most reménykedek és várom a Csütörtököt!

Nektek Kedves Kismamák,meg Nagyon Boldog Babavárást!

2013. febr. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!