Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1 héttel ultraha...

Peteérés után 1 héttel ultrahangon mért endometrium vastagság: 4.1 mm. Az nagyon kevés babához, ugye? Peteéréskor együtt voltunk, de így gondolom semmi esély. Vagy meddig kell vastagodnia?

Figyelt kérdés
peteérés,teherbeesés,beágyazódás
2012. dec. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ha tényleg peteérés után vagy egy héttel (bár szerintem ha ilyen vékony a m.nyálkahártya, nem volt peteérésed,vagy ha látszódott is tüsző ami nőtt, valszínű nem volt benne petesejt, mert a helyén kialakuló sárgatest termeli a progeszteront, ami megvastagítja beágyazódás idejére a méhnyálkahártyát,hogy megtapadjon az embrió)szóval nekem peteérés előtt pár nappal volt 9,2 mm (hüvelyuh-val nézték miert fagyasztott embrió beültetésem volt spontán ciklusban)Optimálisan félidőben , ill.ve peteérést követően minimum 7-8 mm kell,hogy legyen.
2012. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod!Most derült ki nem régen,hogy a progeszteron szintem nagyon alacsony.akkor valószínű nem igaz peteérés volt. :( jövő hónaptól kezdem a pótlást.Remélem segít.
2012. dec. 11. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is alacsony a progeszteron.....6 hónap kellett,mire rájöttek,hogy azért alacsony mert magas az inzulin..és ez nyomja le
2012. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi,hogy válaszoltál. nekem is magas volt az inzulin,6 hónapja szedek rá bogyót,és sokat javult,akkor ezek szerint nálam is azért alacsony? kaptál rá valamit?
2012. dec. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!