Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan és mikor érdemes inni...

Hogyan és mikor érdemes inni cickafark ill. palástfű teát? Vannak mellékhatásaik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam, nem tudom hogyan kell inni, de én egy bögrével sem bírtam meginni mert förtelmesen rossz az ízük szerintem.
2013. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A ciklus első felében cickafark, tüszőrepedés után palástfű tea. Ha sikerül a baba akkor idd tovább a palástfüvet, segít megtartani a babát.


A cickafark tea ivását csak akkor kezd, ha már múlik a vérzésed, mert másként felerősödik tőle. Én a mensi 4. napján szoktam elkezdeni és peteérés után még iszom 1-2 napig, mert segít megrepeszteni a tüszőt.

2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van valami mellékhatása esetleg? Szédülés, hőhullámok, stb?
2013. febr. 4. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hónapig ittam mire jött a baba, ciklus első felében (nálam a 15. nap) cickafark teát, aztán pedig palástfű. Én a cickafarkat akkor kezdtem inni mikor megjött, nekem nem okozott menstruáció felerősítést. Egyébként semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, de ez akkor igaz, ha jól készíted el! Egyébként mindennek lehet mellékhatása. (1 bögre forrásban lévő vízzel leönteni egy nagyobb/púpos teáskanál gyógynövényt, és 10 percig állni hagyni, majd leszűrni, és melegen meginni. Én este ittam mindig, a reggelem foglalt volt. 8-)

2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!