Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lehet? Kizárhatom a...

Most mi lehet? Kizárhatom a babát?

Figyelt kérdés
a hőm már 6.-ik napja 36.9(reggel)és folyamatosan szurkál az alhasam is.Ma délután csináltam tesztet negatív lett,a mensim 15.-re nem várom.(jan. 22., 23.-án feküdtünk le,sajnos az elutazása miatt csak akkor volt lehetőségünk utoljára.)Szerintetek így ki van zárva a baba?
2013. febr. 4. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok beteg,tehát lehetetlen,hogy attól lenne ennyi a hőm...
2013. febr. 4. 18:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon korai volt tesztet csinálnod, a nem várt előtt max 1-2 nappal érdemes, de inkább utána 1-2 nappal.
2013. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem korai,hogy abból az esetből érezzek ilyeneket és felmenjen a hőm?ja és a mellem is fáj az utolsó mensi előtt óta (előtte2héttel már fájni szokot),ami meg is maradt és egész nap fáj,ha kicsit is megnyomom/hozzányúlok...
2013. febr. 4. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A hőd nem a terhesség miatt ugrik fel, hanem a peteérés miatt. Ha 6. napja ugrott meg, az ha jól számolom január 30., akkor volt peteérésed. Ha utoljára 23-án voltatok együtt, akkor sajnos elenyésző az esélye, hogy teherbe eshettél, ugyanis a spermiumok kb. 2 napig életképesek, az együttlétetek és a peteérés között pedig 1 hét telt el. Akkor érdemes tesztet csinálni, ha a nem várt időpontjában, és utána is fenn marad a hőd, mert ez jelezheti az esetleges terhességet. Szerintem ráadásul még korai is, hogy ilyen tüneteid legyenek. Nagyon szurkolok, hogy összejöjjön, de ezek alapján sajnos nagyon kicsi az esélye.
2013. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.Azért reménykedem a legjobbakban :)

De ha nem lesz baba,fogalmam sincs miért ennyi a hőm,mert azt olvastam,hogy peteéréskor ugyan felugrik a hő,de az 2-3nap max.Nálam pedig már 6napja tart...

2013. febr. 4. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, addig marad magas a hő, ameddig meg nem jön. Azért ugrik meg a hőmérséklet, mert elkezd termelődni egy progeszteron nevű hormon. Egyszer leírtam egy kommentben: A progeszteron szintje peteéréskor emelkedik meg, a sárgatest termeli, ami a petesejt kilökődése után visszamarad a petefészekben. A progeszteron feladata, hogy fenntartsa a méhnyálkahártyát, és elősegítse a megtermékenyült petesejt beágyazódását. Ha nincs megtermékenyülés, a sárgatest elsorvad a petefészekben, nincs progeszteron, nincs ami fenntartsa a méhnyálkahártyát, megjön a menstruáció. És ha nincs progeszteron, nincs, ami megemelné a hőt, tehát akkor esik le a hőmérsékleted, amikor megjön.

Egyébként ajánlom a ciklus.hu-t, ott tudod vezetni a hődet, meg mindenféle tünetet be tudsz jegyezni, talán segíthet a teherbeesésben :)

2013. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2013. febr. 4. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól olvastad, vagy butaságot írtak. Peteérés után egészen a menzeszig magasan van a hő. Ha nem jön meg, és utána is magasan marad a hő, na az már erősen babagyanús, de hogy 6. napja magasan van, az még nem jelent semmit, csak azt, hogy volt ovud. Elhiszem, hogy szeretnél reménykedni, és jó valamibe "kapaszkodni", de sajnos egyet értek az előttem szólóval, kicsi az esélye, hogy összejött, túl sok idő telt el az együttlétetek és az ovud feltételhető időpontja között.
2013. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a választ :(
2013. febr. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!