Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 éves elmultam, babát...

Spidy34 kérdése:

34 éves elmultam, babát szeretnénk, kb.5hónapja próbálkozunk, de sajnos sikertelen. Ovu tesztel is próbálkoztunk, de semmiOrvoshoz még nem mentem, még várunk. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonló helyzetben vagyok, ill. vagyunk a férjemmel. Februárban leszek 34, ez lesz a 7. próbálkozós hónapunk. Ovutesztet most vettem, de nekemtök negatív, a 12. napon néztem, pedig van folyásom is. Dokihoz megyek vérvételre, ha megjön 16-án, szeretném tudni, minden ok-e velünk. Járok szoliba a dvitamin miatt, elkezdek majd e vitamint szedni. Gondolkodom a cickafark+palástfű teán, de attól félek, megkever, én minden ilyentől rosszul vagyok. Hát ennyi. Veled mi a helyzet februárra?
2013. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovuteszt + hőmérőzés. Ha így sem jön össze, akkor orvos.

Én 6 hónap sikertelenség után mentem el.. és az 5. orvos volt olyan kedves és csinált egy hormonvizsgálatot, ahol kiderült, hogy alacsony a prolaktinom. kaptam rá gyógyszert és a 2. hónapban sikerült is a baba.

Most próbálkozunk a 2. gyerekkkel.. Volt egy vetélésem tavaly nyáron. Novemberben elmentem ismét hormonvizsgálatra, kiderült, hogy a TSH szintem alacsony. Ismét gyógyszer.. az rendbehozta.

Ez lesz a második próbálkozós hónap...

2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 39 vagyok,ez az 5. próbálkozós hónapunk,eddig sajnos semmi:( Premenst szedek,mindketten méhpempőt szedünk,akupunktúrára is járok,most a napokban derül ki,összejött-e végre.....izgulunk...
2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,próbálok nem rá görcsölni,csak olyan rossz,amikor az ember azt hallja,hogy másnak elsőre összejön...persze mindenki más,meg 30 felett nehezebb,hát próbálkozunk tovább,és a hozzám hasonlóknak sok sikert kivánok!!!
2013. jan. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!