Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerülhet így...

Szerintetek sikerülhet így teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Mult hónapban 16-án jött meg.. Ebben a hónapban elvileg 13-án kell megjöjjön.

Tegnap együtt voltam a párommal. Most van a 3ik hónapja hogy nem szedek fogamzásgátlót.

Esetleg lehetséges hogy beleestem abba az idő hogy tegnap esetleg sikerülhetett??

Ha van valakinek hasonló élménye, akkor szívesen elolvasom.

A válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot nektek!



2013. febr. 5. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 13-ára nem várod, akkor már elég "késő" van, valószínű, hogy már túl vagy a peteérésen. Akkor lehet esély, ha korábban is voltatok együtt, vagy ha késői peteérésed lesz.
2013. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármikor sikerülhet. Nemrég volt egy kérdés, hogy kinek sikerült úgy a baba, hogy elvileg nem akkor volt peteérése. Hát elég sokan írtak. Nekem is úgy sikerült.
2013. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy akkor lehet, ha akkor illetve 1-2 nappal utána peteérése van, hiszen az elengedhetetlen a terhesség létrejöttéhez.
2013. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Háát majd kiderül, nem élem bele semmibe se magam mert annál jobban nem sikerül:)

Szép napot nektek:)

És gratula annak akinek már összejött és szülőnek tudhatja magát:)

2013. febr. 5. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is így vagyok mint a kérdező csak -1 nap az eltérés. Én a második hónapja nem szedem a gyógyit és a pete érés körül együtt voltunk a férjemmel. Most várok. Igazata meg vallva semmi olyan érzésem nincs amit a terhességnél éreznem kéne. Attól még lehetek terhes? Annyi hogy hőhullámaim vannak és fel van fúvódva a hasam párnapja.Február 14-én nem várnám.
2013. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!