Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki, akinek leesett 1...

Volt valaki, akinek leesett 1 tizedet a hője, aztán másnap még egyet, és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 38. napon, a 35. napon este csináltam egy tesztet, de negatív lett. Viszont még mindig nem jön a nem várt... (35 napos ciklusaim vannak)

2013. febr. 5. 10:52
 1/10 frászkarikaborsó ***** válasza:

pont most linkeltem be egy másik kérdésbe:

[link]


ovum nem akkor volt amikor behúzta, hanem amikor az ovus fájdalmat jelöltem. Nem egészen úgy esett le ahogy te írad, de az ovu után azért még nem volt olyan szép határozott egy hétig...

2013. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, de én ezen nem látok semmit :( Egy tök üres görbe..
2013. febr. 5. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tizedet is esett le, de én végig barnáztam, és a hormonjaim sem működtek tökéletesen... Gyógyszert is kellett szednem... De a teszt az pozitív volt 14 nappal a fogantatás után. Mikor lehetett a fogantatás?
2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, neked milyen a görbéd?

Utolsónak : Az hogy végig barnáztál mit jelent?

2013. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok : Hasonló helyzetben vagyok, én is barnázok, nem minden nap de azért idegesít kicsit. Ma kellett volna nem megjönnie, a hőm még reggel fent volt, ezért nem tudom most mi van.
2013. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elírtam: 39. napon vagyok. Szombat 37,0, Vasárnap 37,0; hétfő 36.9, kedd 36,8.

Itt tartok. Tegnap este nagyonnagyon pici barna volt, ma este is.

2013. febr. 5. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, mármint a barnázós utolsó. 8-)

Szóval az, hogy barnáztam azt jelenti, hogy mint írtam 14 nappal a fogantatás után a tesztem pozitív lett, de a 12. napon barnáztam először. Azt hittem megjött, de csak egyszeri barnás "vérzés" volt, aztán csak ürült napközben. (Ezért csináltam 2 nap múlva tesztet.) Aztán úgy kb 2 nap múlva, aztán úgy 2-3 naponta mindig barnáztam terhesség mellett, kiderült haematoma van a petezsák mellett, és a progeszteron szintem nem volt jó.

Azt figyeltem meg (ez egyéni teljesen) hogy akkor volt barnázásom - ami szinte mindig olyan volt, mint az első esetben leírtam - amikor a hőm lejjebb esett egyik napról a másikra 1-3 tized fokot. Illetve pattanások is aznapra jelentek meg.

De jóhír: így is meg tud maradni terhesség (már ha célod lenne)!!! Viszont tanácsolom, magamból kiindulva, hogy ha lenne pozitív teszted, akkor menj gyorsan orvoshoz, és szólj neki, mert terhesség alatt a kicsi vérzés sem normális!

Szorítok neked, hogy az legyen amit szeretnél!

Majd írd meg hogy lett!!!

Üdv: 30 hkm

2013. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, gratulálok!

Nekem ma megjött, de visszajöttem, hogy írjak nektek, mert én sem szeretem, hogy ha nem tisztelnek meg azzal engem, mint válaszolót, hogy a végkimenetelt leírják. Szóval baba nincs, majd legközelebb :(

2013. febr. 6. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:

#4-5-ös vagyok :

Kérdezőnek : Nagyon sajnállak, majd következő hónapban sikerül. Új hónap új remény. :)

Utolsónak :

A menzim még nem jött meg és a hőm is tartja magát,de sajna a barnázás jelen van, igaz nem görcsölök és nem nagy mennyiségben, de van. Tesztelni még nem mertem, majd pénteken szeretnék, ha addig sem jön meg.

2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Sajnálom!!! 8-((( Remélem mihamarabb összejön a baba!!! Tudom milyen várni havonta, és az ellenségemnek sem kívánom! De mikor sikerül, az majd kárpótol ezekért! Kitartás!!!

4-5-ösnek: Majd írd meg priviben, mi lett, kíváncsi vagyok! Drukkolok!

2013. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!