Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemeny utani tabletta beszede...

Esemeny utani tabletta beszedese utan. Mikor lehet probalkozni a babapojekten? Lehetseges mar rogton a kovetkezo honapban probalkozni vagy kell szunetett tartani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szünetet tartani.
2013. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálkozni, de előbb el kellene dönteni, hogy akarsz-e babát vagy sem...
2013. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát. Egyik hónapban még esemény utáni, következőben már babát akarsz? Ez egy kicsit furcsa nekem. Mi változott meg ennyire 4 hét alatt?
2013. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én azért várnék. Ezek erős gyógyszerek, jobb, ha kiürülnek a szervezetedből, mielőtt babát akarsz. Én biztos magamat okolnám, ha nem várnék és esetleg baja menne a születendő babámnak.
2013. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
meg mielott mindenki el itelni,el mondom hogy miert szedtem be az esemny utani tabletatt......a ferjem nagyon szeretne mar kisbabat de az anyagiak most nem ugy engedik meg nekunk....miutan hosszan el beszelgettunk a ferjemmel es valamelyik nap a szomszedom meg kert hogy ugyeljek a 4 honapos kislanyara akkor valami meg szolalt bennem is hogy talan megis itt az ideje a babanak......szoval roviden ennyi
2013. febr. 5. 11:16
 6/6 A kérdező kommentje:
ja azota marmegjott rendesen piros elenk verzes meg januar kozepen.....most e honapban kb 12-ken kell hogy menstrualjak...ha akkor is idoben jon meg es elenk piros akkor az azt jeleni hogy minden rendben es nem borult fel a ciklusom nem?
2013. febr. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!