Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok a L-THYROX...

Ritacoronita kérdése:

Mik a tapasztalatok a L-THYROXIN HENNING 50 ľg tabletta-ról?

Figyelt kérdés
/mellékhatások stb/hajhullás? Hizás fogyás, állapotok. Nekem 5,200 a TSH-m 6hónapja próbálkozunk a babával de még nem jött össze. Holnaptól kezdem el szedni a gyógyszert 6 hét után mennem kell vérvételre. Nektek segített a teherbe eséshez? Mennyi idő alatt vitte le az értéketeket a gyógyszer az optipális értékre? Mennyi idő alatt estetek teherbe? Menstruációm percre pontos. Sok választ várok.

2013. febr. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van mellékhatása, de ilyen magas tsh-hoz kevés lesz napi 50, nekem a 2,3as értékem is csak napi 100al jött rendben.
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 100 al kellett kezdeni 3.9 es tsh m volt. Semmi mellékhatása nem volt sőt ettől szüntek meg a tüneteim. Egyébként én egyből terhes lettem tehát még magas tsh val.
2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nincs mellékhatása, ez pont azt a hormont tartalmazza, amit a pajzsmirigyed állítana elő, ha tudna. :-)

Viszont amíg nincs rendben a TSH-d, addig inkább védekezzetek, nekünk két hónap szünetet mondott az endokrinológus, nehogy baj legyen. Az első próbálkozós hónapban pozitív lett a tesztem utána.

Sajnos nem maradt meg, de már tuti nem a pajzsmirigyem miatt.

2013. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Manka és neked mennyi volt a tsh?
2013. febr. 12. 08:31
 5/10 Manka68 ***** válasza:
3,9 volt, két hónap alatt ment le 1,7-re napi 50 mg-al. De közben szedtem a metet is, amitől még 3kg leugrott rólam. Az is számít.
2013. febr. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
képzeljétek leugrott a tsh -m 0,630 ra....ilyen rövid idő alatt
2013. febr. 25. 15:40
 7/10 anonim válasza:
a tsh-m 16, erre kaptam egyelőre napi fél tabletta l-thyroxint, kb. 1 hónapja szedem és én csak a hasmenést tapasztaltam, bár megnőttek a melleim is, nem tudom, hogy ez minek köszönhető....diétázok mellette és nem vagyok terhes. :)
2014. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Juci76 válasza:
Sziasztok! Nekem 4,04 volt és 1 hónapig szedtem napi 1-et, de meg sem mozdult a szint, a doki nagyon meglepődött (Kaáli), és felemelte 1,5-szeresére az adagot, + bioszeléniumot kell szednem..mellékhatás...most meg vagyok ijedve, amióta az emelt adagot+a szelént szedem, mintha lenne valami a torkomban, nehezen nyelek..
2015. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lisbeth Ger válasza:
Sziasztok.Az én TSH-m 4,80, én is l-thyroxint szedek napi 1x. A kérdésem az lenne, ha babát szeretnénk a tabletta szedése alatt muszáj védekezni vagy sem,mivel a kommenteknel olvastam.
2017. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mapi8 válasza:
Sziasztok! Kedves kérdező sikerült beállítani a tsh szintet? Segített a teherbeeséshez? Hasonló problémával kapcsolatban írok.. Pm alulműködésem van kb. 1 hete szedem az orvosom által felírt l thyroxin/ 50mg nevű gyógyszert. A legutóbbi vérvétel szerint a Tsh-m: 4.7 Szerintetek elképzelhető, hogy gyógyszerrel 2,5- 3 hét leforgása alatt lecsökken a normál értékre? Kíváncsi lennék saját tapasztalatokra, illetve egyéb természetes gyógymódra ami nektek bevált! :)
2019. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!