Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most hogy van (peteérés)?

Ez most hogy van (peteérés)?

Figyelt kérdés
Nyák szerint elsején volt peteérésem, akkor voltunk este együtt. Másodikán este teszteltem, ami talán pozitív volt, harmadikán viszont egyértelműen az volt, negyedikén este már nem. Szerintem a 3.-ai volt a legerősebben az. Elég lesz ehhez az elseji együttlét? Nem jól tettem, hogy a tojásfehérjés nyák napján voltunk együtt? Ovu. fájdalmat is elseje körül éreztem.
2013. febr. 5. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A spermiumok 5 napig is életképesek. Nem kell ennyire kicentizni a napot! Nagyjából meg megvan! Nyugi!
2013. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj, nem centizek én, most használtam először ovu tesztet, és azt hittem, hú de jó, ott a tojásfehérje, tuti peteérés, erre két nappal utána lett full pozitív a teszt
2013. febr. 5. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem gond, mert a spermiumok tényleg nyugalmasan eléldegélnek 5 napig is:) Egyik ismerősöm pont 5 nappal peteérés előtt volt együtt a párjával és terhes lett:)

Ne vedd ennyire komolyan ezeket a teszteket, fő a spontanaitás:)

2013. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félreértetek, csak érdeklődöm:) de köszönöm, én is azt gondolom, nem volt az olyan rossz:))
2013. febr. 5. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jókor voltatok együtt, a 2 nap simán belefér :)
2013. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!