Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás kezdődhet a...

A beágyazódás kezdődhet a peteérés után kb.7-8 nappal? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Peteérés után kb. 7-8 nappal folyamatosan szúrt a méhem vagy 3 napig. úgy éreztem, mintha egy kisebb nehezék lenne ott. Rettentően fájt a mellem is. Most peteérés után 11 nappal vagyok és most már nagyon enyhül a szúrás és a mellfájdalom is
2013. febr. 5. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, ami még volt, hogy ebben a 3-4 napban rengeteg vizes folyásom volt, aztán mostanra teljesen elmúlt.
2013. febr. 5. 10:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem mindig ovu után 6. napon kezdődik a beágyazódás, csak sajnos sosem marad meg.
2013. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és nem vizsgáltátok még ki mitől van ez?
2013. febr. 5. 10:36
 4/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Simán lehet, drukkolok!
2013. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hűha! Nagyon bíztató! Holnap reggel sztem csinálhatsz egy tesztet, nekem már a 10. napon halvány pozitív lett! Majd írj, hogy mi lett! Szorítok!
2013. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! 1. válaszoló vagyok. De most derült ki, hogy pajzsmirigy alulmüködésem és valószínűleg IR-em van.
2013. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, miből gondolod hogy neked a 6. napon beágyazódásod van?
2013. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dokim mondta, mert a peteérés utáni 6. napon 39-re felmegy a lázam, mert a szervezetem az éppen beágyazódó petesejtet ellenségnek veszi és megöli.
2013. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is volt olyan, hónap, hogy peteérés után pár nappal folyamatosan lázas voltam, na nem ennyire, hanem 37,8-ig ment fel. ez azt jelentette amit írtál kedves utolsó?
2013. febr. 5. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem! nekem csak a 6. nap du 3-tól éjfélig van lázam, utána elmúlik. És csak úgymond "esélyes" ciklusban van ilyen.
2013. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!