Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 en jott meg 2 voltunk...

25 en jott meg 2 voltunk egyutt a hom ma 37.1 . tudom h korai de mennyi az esely h terhes legyek?

Figyelt kérdés
% is irhadtok ti mit gondoltok
2013. febr. 5. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
az a 9. cn. most eltekintek tőle, hogy baromi korán van esélyt latolgatni, hiszen még sehol sem tart a folyamat, de szerintem korai volt
2013. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy szabalyos ciklus eseten meg peteeresed sem volt, es mivel az egyuttlet a ciklus 9. napjan tortent, nincs is mirol beszelni. Ettol terhes nem leszel. Es ez 100%. Ha babat akartok, akkor mostanaban kellene egyutt lenni minimum 2 naponta. Sajnalom, de abbol az aktusbol biztos hogy nem lesz gyerek. A jeleket pedig ne akard tul koran keresni, mert igy nagyon hosszu lesz a varakozas.
2013. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a hőd ma emelkedett meg, akkor amúgy valószínű ma van peteérésed
2013. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke koszonom a valaszokat... csak mert itt mar annyi mindent olvastam osszezavarnak.... en is igy gondoltam..
2013. febr. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!