Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy nem időben...

Előfordulhat hogy nem időben szakította meg?

Figyelt kérdés
Párommal megszakítással voltam együtt elöző este. Ma reggel egy nagyobb adag folyás jött ki belőlem, átlátszó "folyadék" szerű volt. Lehet hogy nem vette ki időben és belém is került...? ( Nem gond ha megtörtént, nem egy tini vagyok:-) ha értitek ja és bocsi ha bénán fogalmaztam meg vagy kicsit undi a kérdés csak még nem volt ilyen...)

2013. febr. 5. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, persze.
2013. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pont most van peteérésem, na akkor izgalmas lesz ez a 2 hét :-) de ha jönni akar a baba hát jöjjön.
2013. febr. 5. 12:32
 3/27 anonim ***** válasza:

Igen.

Erre én is kíváncsi leszek :)

2013. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Veled is ez történ? :-)
2013. febr. 5. 12:35
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen,esélyes...kiváncsi leszek..bár nem 100% akkor is hogy baba lesz.
2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Neked mikor kell majd megjönnie ha megkérdezhetem?
2013. febr. 5. 12:39
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megkérdezed a párodat megmondja, hogy jutott-e belőle valamennyi be is.

De a legvalószínűbb, hogy a peteérés miatt folyt belőled a nyák.

Aztán ki tudja?! :)


Nálunk olyan volt, hogy elfelejtett kiszállni. Megszakítással védekezünk, csak az esélyes napokon vesszük elő a gumit. Aztán egyszer annyira belelendültünk, hogy elfelejtette kivenni. Én nem lettem terhes.

2013. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
azt h mikor kell megjönnie,neked kell tudnod....
2013. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A vàlaszolótól kérdeztem hogy mikor kell neki megjönnie :-) én tudom hogy nekem mikor kell majd megjönnie...
2013. febr. 5. 13:26
 10/27 A kérdező kommentje:
Ja a peteéréstől még soha nem jött ki belőlem ennyi nyák.
2013. febr. 5. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!