Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is működik a...

Most akkor hogy is működik a hőmérőzés?

Figyelt kérdés
Annyit hallottam már erről,de mégsem értem.Okés,hogy minden reggel az az első,hogy megmérem a hőmet,pl:általában 5-kor kelek,ha megyek dolgozni,ha nem megyek melózni,akkor 8-kor kelek,tehát eltérő lenne a hőm,ezért keljek fel mindig 5kor? És mikor kel leesnie és mikor kel felmennie a hőnek?
2013. febr. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj fel egy olyan oldalra, ami ezzel foglalkozik.

Pl ez:

[link]


És igen, azonos időpontban kell mérned minden nap.

5-re beállítod az órát, aztán visszaalszol 8-ig.

2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A tankönyvi példa a következő. A ciklusod első napján van egy alaphőd. Peteérés előtti napon a hő látványosan leesik, majd másnap látványosan megugrik. A hő a következő menstruáció első napjáig fent marad, majd mielőtt megjön (1-2 nappal), leesik alapra.


Ez a tök tankönyvi példa. Nekem például peteérés előtt nem esik le, hanem látványos ugrás van, és nem a menzesz előtt esik le, hanem csak a 2. napon.

2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Szerintem teljesen mindegy mikor méred csak azonnal kelés után legyen! 2 éve csinálom így, másodikkal igy lettem terhes! Mensi első napjától mérd, pé-kor leesik majd aztán felmegy és mensi első napján megint leesik( nem mindenkinél elsőn)!felesleges kelned ezért, méred már? Van görbéd? Én ajánlom a ciklus.hu-t nekem ott van! Szia
2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nagyon nem mindegy, hogy mikor méri. Hajnalban sokkal alacsonyabb az ébredési hőmérséklet.


Az egy másik dolog, hogy Te kitapasztaltad, hogy Nálad nincs eltérés.


Én magam is kitapasztaltam, hogy egy óra eltérés nálam belefér, de több nem, mégsem javasolom ezt másoknak. Maximum a fél órát.


Olyan is van, aki felkel, kimegy pisilni, majd vissza és akkor méri, és ugyanannyit mér, mint ha nem kelt volna ki az ágyból, másoknál viszont ennyitől (ennyi mozgástól) is megemelkedik a hő.

2013. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt mindegy. Meg 6 óra alvás kell ahhoz, hogy elérje a test az alaphőmérsékletet.
2013. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap esti vagyok, lehet hogy nekem mindegy, de a görbém tökéletesen tankönyvi ezert gondoltam hogy mindegy!!!
2013. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor már értem,köszi csajok! És akkor ha egyik nap leesik,másik nap hirtelen megemelkedik,akkor az tuti hogy peteérés? És kb:mit jelent az,h leesik éas felmegy? Pl:alaphő:35,7 ha 35,5 akkor az már leesésnek számít?
2013. febr. 6. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]



Monjuk igy kb

2013. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!