Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok! Van akinek Merckformi...

PCOS-ok! Van akinek Merckformin+ Cloty+ Duphastonnal sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Szedem már a Merckformint egy jó ideje, és nagyon szépen rendbe is hozta a menzeszem, de mégis úgy tűnik, hogy nincs pé. Ill. menzesz előtt már jó pár nappal barnázgatok, ezért kaptam Duphastont.
2013. febr. 5. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A diétát mennyire szigorúan tartod?
2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem tartani. Nem mondom, hogy mindig sikerül. Kaptam még tavaly fogamzásgátlót és azt hiszem, az az ami bezavart a ciklusaimba, mivel előtte minden rendben volt.
2013. febr. 6. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Merckformin + closti sikeres volt nekem. Utrogestant kaptam, de sajna így se maradt meg .

Most nagyon bizakodó vagyok:))

2013. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom:-(((
2013. febr. 6. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. szedtem először norcolutot, aztán women's cream, bromochriptin, barátcserje, meforal, és majd a köv ciklusba jön a closti...

Sztem most több gyógyszert szedek mint nagyapám....

2014. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!