Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy az esély szerintetek...

Nagy az esély szerintetek hogy végre closty+duphastonnal sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Mikortól kezdjem nézni a peteérésem?
2009. aug. 29. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod akkor a 11. naptól nézd a peteérést. Nekem closty+ utrogestannal a második hónapban sikerült. Egy évig vártuk hiába. Most 9 hetes nagyfiú.
2009. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőmnek évek óta nem sikerült a baba,mert össze-vissza volt peteérése,épp ezért sose tudta kiszámolni,hogy mikor kellene együtt lenni a párjával.Volt,hogy elkönyvelték lehet,hogy nincs is peteérése.Aztán vett egy MYBE BABY minimikroszkópot és azzal figyelte minden nap reggel,van-e peteérése(merthogy a nyálból ez kimutatja)és már az első hónapban kismami lett.A nőgyógyász azt mondta,hogy ez a kis szerkezet a teherbeeséshez nagy segítséget nyújt(peteérés ideje),de védekezés céljából nem lehet használni.


30 hetes kismami

2009. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ezt így nem lehet megmondani, hogy mekkora az esély. Csak bízni és hinni lehet benne, hogy nagy.

Nekem csak Clostyt írt fel a doki, mert pco-s vagyok, és ellátott jó tanácsokkal, hogy vegyek ovu tesztet, meg mikor legyünk célzottan, intenzívebben együtt. Beszedtem az első havi adagot, használtam az ovu tesztet, a hónap elején úgymond "tét nélkül" voltunk együtt a párommal, mert hogy akkor ugye még nem igen van peteérés, a hőnap többi részében meg alig-alig, mert nem nagyon volt itthon. Aztán a teszt szerint nem is volt egész hónapban. És mégsem jött meg... Most már 18hetes babókám van :-D.

Nem vagyunk egyformák. Szerintem nagyon fontos a hit, és hogy ne görcsölj rajta. Tudom, könnyű ezt mondani, de ez tényleg igaz. Előtte nagyon akartam, hőmérőztem, meg minden, meg úgy voltam, hogy húúú most biztos sikerült és utána meg csalódás. Aztán megpróbáltam lelazítani, ahogy tanácsolták és nem arra koncentrálni, hogy gyereket akarok, hanem csak élvezetből együtt lenni, egymás örömére. Nekünk sikerült.

Próbáld ki te is. Nem biztos, hogy ez a siker receptje, de legalább nem "rontja meg" az együttléteiteket a görcsös akarás. És higyj, bízz, remélj, hogy hamar sikerül! Sok sikert és hamar babásodást kívánok Neked!

2009. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!