Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a tesztemet?

Megnézitek a tesztemet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon halványan látszik a második csík, de nem biztos hogy úgy letudtam fényképezni hogy látható legyen. Egy hete késik a mensim. Lehet ez pozitív vagy csak szellemcsík?


2009. szept. 4. 17:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nekem két csíknak tűnik, de tényleg nagyon halvány.

Két nap múlva tesztelj megint, az már biztosabbat mutat...

2009. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy halvány csíknak tűnik, azt tudom ajánlani, hogy reggel csinálj egy másikat. Van akinek csak később mutatja ki a teszt, hogy terhes. Mindenesetre, hogy késik az már jó jel. Drukkolok :)
2009. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Akkor majd csinálok még egyet majd holnap vagy holnapután reggel vizeletből. Már ez elöző terhességemnél is alig látszott még is ott volt a baba, remélem most is így lesz (sajnos azt a magzatot elveszítettük)
2009. szept. 4. 17:37
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van ott egy halvány csík! Sok sikert!
2009. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, látok én is valamit, de ismételd meg 1-2 nap múlva reggel akkor már erősebbnek kell lennie ha baba van. Ez még sajna lehet szellemcsík is, annyira nagyon halvány. De az mindenképp bíztató hogy már 1 hete késik. (csak akkor miért ilyen éppen hogy láthatóan halvány???)

Drukkolok hogy baba legyen!

Majd írj!

Egy kismami

2009. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is látom!!!! Halvány gratula! :)
2009. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Majd csinálok még egyet. Remélem az már erősebb lesz. Nagyon várjuk már a mi picikénket. Majd irok mi lett. És mindenkinek szorítok.
2009. szept. 4. 18:55
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is ott van a második csik.Nekem először ki sem mutatta.Holnapi is kifogja már mutatni szerintem és ha elfogadsz egy tanácsot Gabriellel próbáld meg.Sok sikert és várom én is az eredményt!:-)))

Üdv: 30 hetes km.

2009. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én is látooom, SZURKOLOK!
2009. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Úgy néz ki pozitív!

Mindegyik terhességi teszt más érzékenységre van beállítva.

Ettől is függ mennyire mutatja meg a csíkot, és attól is, hogy mennyire fiatal még az esetleges terhesség!

Először nekem is halvány volt, de egy pár nap múlva már sötétebb! Én Lilly-t használtam!

Azóta sajnos már spontán vetéltem az 5-héten!

Vigyázz magadra!

Sok sikert!

2009. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!