Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a tesztemet?

Megnézitek a tesztemet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon halványan látszik a második csík, de nem biztos hogy úgy letudtam fényképezni hogy látható legyen. Egy hete késik a mensim. Lehet ez pozitív vagy csak szellemcsík?


2009. szept. 4. 17:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tuti baba:))) Várjuk ide a következő tesztről is a képet!!
2009. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Én is látom a második csikot remélem legközelebb amikor csinálsz sokkal erösebb lesz . GRATULÁLOK !! :) Én 15-ére nem várom remélem nekem is + lessz
2009. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN LÁNYOK ANNYIRA JÓL ESIK HOGY ILYEN KEDVESEK VAGYTOK MA DÉLUTÁN VAGY HOLNAP REGGEL CSINÁLOK MÉG EGYET. AZT MAJD A FÉRJEMMEL KÖZÖSEN SZERETNÉNK CSINÁLNI. NAGYON ÖRÜLÖK MÁR ENNEK IS, HOGY LEGALÁBB HALVÁNY CSÍKOM VAN MÁR. ÉS MINDENKINEK NAGYON NAGYON SZORÍTOK HOGY AKI SZÍVBŐL VÁRJA PICIT ANNAK MINNÉL ELÖBB SIKERÜLJÖN. MAJD FELTESZEM A MÁSIK TESZTRŐL IS A KÉPET.
2009. szept. 5. 10:21
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is ilyen halvány volt és most vagyok 7 hetes kismama. szerintem a te teszted is +:).
2009. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
14:13-as gratulálok a terhességhez, remélem én is az vagyok. nagyon várjuk már a picit. Sok boldogságot hozzá és jó egészséget és még irj hogy mi van veletek.
2009. szept. 5. 14:46
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a jó kívánságaidat.Mit szeretnél mit írjak?szívesen írok
2009. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na mizu teszteltél már?

30 hetes km.

2009. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Csináltam megint tesztet és az is olyan halvány. Holnap megyek laborba meg uh-ra. Nagyon izgulok mert mi van ha megint gond van és azért ilyen halvány. Remélem minden rendben lesz a picikémmel.
2009. szept. 7. 16:07
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj , nekem se erősödött még a harmadik teszt se , pedig nem egymás utáni napokon csináltam. De a doki megnyugtatott.:)
2009. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál 14 mmre vastagodott a méhnyálkahártya, ezért szerinte baba lesz mert a mensi már több mint egy hete késik szerinte nem amiatt vastagodott meg. Voltam vérvételen annak holnap lesz eredménye. Aztán jövő héten megint kell mennem uh-ra.
2009. szept. 8. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!