Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos késés után reggeli...

3 napos késés után reggeli első vizeletből negatív teszt! Van még remény a babára?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 30 naposak. Február 3.-ára nem vártam és nem is jött. Nekem pé.-től a nem vártig mindig volt mellfájdalom, viszont ebben a hónapban nem. Tegnap kezdtek érzékenyek lenni a melleim. Lehet még baba vagy csak a hormonjaim játszanak velem?
2013. febr. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
n azt mondom, ne reménykedj, max nagyon kellemesen csalódsz, ha mégis baba. Ha nem középidőben fogant, akkor lehet baba. pár nap múlva tesztelj újra, reméljük addig nem jön meg.
2013. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet még baba, ha később fogant, de azért ne éld bele magad teoljesen, úgy kisebbet csalódsz.
2013. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár nappal múlva próbálkozz egy másik teszttel, hátha :)
2013. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Már 2,5 éve próbálkozunk és mindig csak a csalódás, már nem is nagyon élem bele magam, inkább csak reménykedek.
2013. febr. 6. 10:04
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha a mellfájdalom később kezdődött akkor szerintem a peteérésed is később volt, így lehet még baba, de az is lehet hogy csak később fog megjönni. Ilyen sok idő után én kivizsgáltatnám magam és a párom is elküldeném, ha még nem voltatok...
2013. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze voltunk orvosnál egy év után. A férjemmel minden rendben van, nekem viszont 10 éve pajzsmirigy alulműködés van. Járok endokrinológushoz, az eredményeim jók, viszont a nőgyógyász annyit mond ,h így nehezebb teherbe esni, próbálkozzunk.
2013. febr. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!