Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel terhességi...

Erika12 kérdése:

Tegnap reggel terhességi tesztet csináltam, ami pozitív lett. Ezután még egyet, ami negatív lett és a ma reggeli sem mutatott terhességet. (Viszont gyakran van hányingerem és rengeteget járok WC-re. ) Járt már közületek valaki így? Melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

érdekes.. mikor kéne megjönnie?

ha nem jön meg 1-2 nap után tesztelj újra reggeli pisiből.

orvoshoz még nem igazán érdemes elmenni, nem nagyon látna még semmit.

2012. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
9-én,de az előző terhességemnél is hamarabb 'éreztem'. Tervben van a következő teszt, de olyan rossz várni! :)Az első válaszoló szóra sem érdemes, sok ilyen van! Neked pedig köszönöm!
2012. nov. 27. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
ha 9-én kéne megjönnie, akkor még be sem ágyazódott a bébi, nemhogy pozi legyen a teszt. vagy elírtál vmit?
2012. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

dec 9-én kéne megjönnie? Akkor érdekes lenne ha pozi lett volna tegnap a teszt, és főleg az hogy a kövi meg már negatív.


Én dec 8ra nem várom, de eszem ágába nincs még tesztet csinálni!

2012. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen teszt volt a tegnapi? Lehet,hogy hibás, mert tényleg korai lenne!
2012. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem mutatná ki,hisz a beágyazódás a megtermékenyítés után 10 nappal van,és utána termelődik a HCG és ettöl jelenik meg az a bizonyos második csík a teszten.
2012. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Romed teszt volt. Nem, nem írtam el az első valóban pozitív lett. Azzal is tisztában vagyok,hogy korai,de gondoltam hátha, mivel a legutóbb a 3 hetes terhességem is kimutatta.Most várjuk a 9-ét és majd kiderül.
2012. nov. 27. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:

A Romed két barátnőmnek is mutatott pozit, pedig nem volt baba!

Mondanám,hogy lehet,hogy hamarabb volt ovud, de akkor meg a másik kettőnek is pozinak kellene lennie!

Szerintnem csak hibás volt a teszt!

2012. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 9-ét írtam el. :S 5-én jön meg elvileg.
2012. nov. 27. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor is kb 1-én lenne a beágyazódás nem???akkor is korai...
2012. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!