Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez teljesen negatív? (HCG...

Ez teljesen negatív? (HCG 10-es teszt)

Figyelt kérdés

Mára nem vártam! Mintha látnék valamit, de alig kivehető!

[link]


2013. febr. 6. 10:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Valamit mintha én is látnék. De nagyon gyenge. Ezt ismételd meg 3-4 nap múlva.
2013. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Na akkor nem a szemem káprázik! De a 10-esnek nem kellett volna erősebbnek lennie már, ha baba van? Vagy később foganhatott azért ilyen halovány?
2013. febr. 6. 10:20
 3/65 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív, de ismételd meg pár múlva, hétvégén.
2013. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 frászkarikaborsó ***** válasza:
Mintha én is látnék valamit... Ismételd meg holnap, hátha az már szépen fogja mutatni :)
2013. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én is hasonló haloványat teszteltem elsőnek a mostani terhességemnél ki is akartam dobni és akkor láttam, hogy ott egy halovány második csík.

Pár nap múlva teszteltem 25 érzékenységűvel és rögtön azonnal megjelent a második csíkom. :) Most 14 hetes kismama vagyok.

2013. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom csajok,én nem látok második csíkot :-)

Ismételd meg holnap,hátha...

2013. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Kinagyítva nem látszik, csak monitornál kisebb méretben, de persze mivel alig látni elhiszem, hogy sokan nem látnak semmit!
2013. febr. 6. 10:35
 8/65 anonim ***** válasza:

Én ezt simán pozitívnak mondanám :)


Nekem is ilyen volt az első tesztem mind a 3 gyerekemnél :) Lehet, hogy később ágyazódott be, vagy lehet, hogy később volt ovu. De az is lehet, amit én tapasztaltam, hogy ezek a vaterás 10-es tesztek ugyan viszonylag hamar kimutatják a terhességet (nekem több nappal a menzesz előtt) de a szín intenzitása sosem volt olyan erős, még több nappal az esedékes mensi után sem, mint egy bolti drágább teszt. Csinálnék holnap egy boltit a helyedben, szerintem azon már erősebb két csík lesz :)

2013. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Babatervezős, nem vaterás, de persze ugyanaz! :-)

Van itthon több fajta bolti tesztem, betáraztam! Holnap csinálok másikat! :-)

2013. febr. 6. 10:40
 10/65 anonim ***** válasza:
33%
Ez pozitív teszt :)
2013. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!