Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy a...

Volt már valaki úgy, hogy a nemvárt utáni napon negatív volt a teszt, és később kideült, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggeli predictor early tesztem negativ.Krémes folyásom, és erős mellfájdalmam van, de még nem jött meg.Van még remény?
2013. febr. 4. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt mensi után kilenc nappal lett pozitív a tesztem.
2013. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a Predictor Early teszt nagyon rossz! Mások is írták, én is tapasztaltam. Egy olcsóbb Rossmannos általában megbízhatóbb. Ettől még lehet, hogy azt is negatívat mutat (korán teszteltél akár), de megbízhatóbb :).
2013. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után 5 nappal teszteltem negatívat.Aztán mivel már rá 3 hétre sem volt menzi sehol, teszteltem hátha és pozitív lett:)). Bár nekem nagyon nem pontosak a ciklusaim.Mindig később jön meg. Azóta már 10 hónapos a kislányom :)
2013. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor még van egy kis remény!Van egy one stepem meg maria romedem, délután akkor lehet újra nézem.
2013. febr. 4. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Célszerű lenne reggel, első vizeletből tesztelned, mert a délutáni teszt nem mindig mutatja ki.

Várj még egy két-napot, mert lehet, hogy nem volt szabályos a ciklosod.

2013. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még! 3. voltam :)
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bizony, szigorúan reggeli első vizeletből tesztelj!
2013. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így! Kimaradt menzi után egy-két nappal negatívat teszteltem. Kimaradt menzi napja után 6 (!) nappal lett nagyon halvány pozi, szinte alig látszott! Aztán napról-napra erősödött!

Azóta 14 hónapos a kislányom.

Szóval, van még remény!

2013. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, várok! Az szerintetek jelent valamit, hogy feszül, fáj a cicim, de eddig nekem soha nem fájt menzesz előtt? Mindenkinek köszönöm a biztatást!
2013. febr. 4. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ez biztató, de amíg nem biztos ne éld bele magad. Szorítok!
2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!