Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tüszőrepedésem?

Lehet tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
6 évell ezelőtt volt egy abortuszom..most egy éve probálozunk gyerekkel,és meg semmi...ultrahang ki mutadta,h nem sokká peteérésem lessz...lehet olyan h voltam már terhes és h mostmár ne legyen tüsző repedésem??

2013. febr. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. De ha az uh megerősítette, h növekszik bent egy tüsző, akkor nagy valószínűséggel nincs gond, talán csak rosszul időzítettetek. Mekkora volt a tüsző mérete?
2013. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12mm a mensim után kb 4 nappal a nyálkahártyám pedig akkor volt 6mm
2013. febr. 6. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában egy tüsző 1.5 2 mm-rt nő egy nap, és általában 20-22 mm-esen reped ki. Beágyazódáshoz a 10mm es nyálka szükséges, de volt már ennél kevesebbnél is megmaradt terhesség.
2013. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a mensi utáni 8-9. napra tenném a tüszőrepedésed, ha az átlag adatokkal számolunk. De nem feltétlen várja meg a tüsző a 20-22 mm-rt. Van akinél akár 17mm en reped. Ez egyén függő. Nem érzel szurkálást, alhasi fájdalmat tüszőrepedéskor. Mindössze pár óra, hol jobb, hol bal oldalon. Vagy akár mindkettő is lehet.
2013. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de vannak ijen érzéseim....akkor nincs gond ugye??hétfőn megyek uh-ra,mert az orvosom azt mondta,h megnőtt a tőszom de ő megakarja nézni,h meg is reped mert ha nem reped meg akkor meddő vagyok vagy mi...de ha szerintem már nől akkor ott lesz repedés is nem?
2013. febr. 7. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!