Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt szerdán volt tüszőrepedés...

Múlt szerdán volt tüszőrepedésem, uh-on pont elkaptuk, együtt is voltunk aznap és másnap. Ma nagyon fáj a hasaljam, olyan, mint mikor meg akar jönni. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet. Majd 1 hét múlva kiderült, hogy sikerült-e vagy sem.
2012. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
reggel 36, 8 a hőm, napközben váltakozik, 37 és 36,2 között
2012. szept. 19. 08:08
 3/15 anonim ***** válasza:
szia én csüt voltam dokinál akkor látot egy tüszöt azt mondta vagy aznap vagy pénteken fog meg repedni tuti péntek volt mert akkor reggel nagyon fájtam utána semmi bajom nem volt remélem lassan ki derül sikerült e:-)
2012. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szurkolok neked:)
2012. szept. 19. 09:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

bocs az offért, de elmesélnétek hogy nálatok ez hogy történt? Nekem holnap kell mennem a 11. ciklusnapon a dokihoz ilyen uh-s peteérés követésre. De nem tudom mi vár rám igazából..Hányszor kell menni egy hónapban? Nekem 33-36 naposak a ciklusaim, elvileg 28adika körül lenne a pé.-m számításaim szerint.Akkor most még nem fog látni semmit igaz?

2012. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én clostilbegytet szedek, azért kell járnom uh-ra, nőgyógyászati uh-on megnézik a petét, ha szerencséd van pont elkapjátok az érést. Nekem most volt először 19hónap alatt, eddig mindig utána kaptuk el.

Nekem azóta, múlt szerda óta leszakad a derekam, fája a hasam meg a combtövem, mint mikor meg akar jönni, de ez már 1hete és még elvileg 8nap múlva kellene megjönnie, szóval nem tudom mi ez:)még reménykedek:)

2012. szept. 20. 06:51
 7/15 anonim ***** válasza:
sziasztok én 3/-os vagyok van egy lányom 17honapos és még szoptatam én pl 2 hete szoktatam le a ciciröl és el mentem vizsgálatra a dokihoz mert májusban volt meg elsöször és utoljára igy tudni akartam mi várhato és jol tetem el mentem mert szerintem ahogy ö is látta pénteken volt pé-m mert reggel nagyon szurt lent egész délelött azota semmi bajom:-)már csak a teszre várok ma vagyok a 6-7dpo-n
2012. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma a 8.napon teszteltem, de negatív lett:(
2012. szept. 20. 14:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de amúgy is elhamarkodott volt még a teszt. Valószínű, hogy a closti miatt érzed ezeket, mert terhesség igazából nem indokolja. Szóval ne éld bele magad még semmibe, türelem, várj még 1 hetet a következő teszttel.
2012. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A clostit már szedem jó pár hónapja, eddig soha nem volt ilyen tüneteim tőle, de ma már 36,5 a hőm, szerintem nincs baba:(
2012. szept. 21. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!