Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már csak egyszer szülhetek,...

Már csak egyszer szülhetek, de még 2 gyereket szeretnénk. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Kétszer szültem császárral, és a dokim szerint már csak egy császárom lehet. De még 2 babára vágyunk, ezért jó lenne, ha ikrek lennének. Van erre valami módszer?
2013. febr. 6. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Lombikosoknál nagyobb százalékban elő szokott fordulni, de gondolom azt meg csak meghatározott esetben lehet csinálni.

Amúgy meg nem hiszem, hogy van rá biztos módszer. Sokszor még a genetika sem hoz ikreket a családban. Nálunk anyukámnak van ikertestvére, a férjem apukájának is van ikertestvére, apám első unokatestvérei közt is vannak ikrek, illetve egyiküknek szintén ikreik vannak. És nekünk mégis 1 fiúnk született. Hát, ettől nem sok embernél van általánosságban nagyobb esély az ikrekre és mégsem lettek ikreink.

Amúgy meg szerintem annak is kell örülni, ha még egy összejön és egészséges.

2013. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg az orvosodat kérdezd meg, hogy van e lehetőségetek ezzel az indokkal lombikra???


De ha mégsem, én azért nem keserednék el, még 1 babát biztosan szülnék, szerintem te is olyan boldog leszel 3 gyerekkel mint, ha csak 4 lenne :D

2013. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress orvost, aki vallal ket csaszar utan is termeszetes szulest. Pl. Kassai Eniko vagy a Szent Imre korhazban nehany doki.
2013. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek valakit, akit 4-szer császároztak. És ha a harmadik gyerek után elmész hozzá, hogy megint terhes vagy, azt mondja, hogy menj máshová? Vagy mi?
2013. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne légy mohó.Örülj,hogy van kettő is.

A szeretet miért mennyiség kérdése?

Ezt sosem értettem.

Inkább adj meg nekik mindent,amire szükségük van.

Nem akarlak elkeseríteni de csak a nagyobb gyerekek fogják megszívni,ha még vállalsz kettőt.

2014. márc. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!